Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • fiara

  • Mesaje scrise: 148
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2005

  • Mesaj Privat
Articol OPEL GT

Pacat. Mi se parea o realizare foarte buna. Tinereasca. Sprintena. Tractiune pe spate. Parca nu simteai nevoia sa mai adaugi nimic la ea.
  • bertone

  • Mesaje scrise: 2,294
  • Locatie: buzau
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Era de asteptat parerea mea ..
Saracii in ghilimele isi iau un cabrio cu 4 locuri si mult mai ieftin , cu toate ca in final descoperi doar doua locuri practicabile
Saracii si mai saraci isi iau un 207CC sau un Tigra Twintop . Tot in ghilimele
Pe segmentul lui GT , cred ca targetul e oamenii cu multi bani . Si astia nu-si cumpara Opel atat din prisma fiabilitatii legendare cat si a faptului ca au prea multi bani ca sa se afiseze cu Opel . De-aia prefera Z4 sau SLK , parerea mea
Sunt convins ca nici Honda nu sta prea bine la S2000 si sunt convins ca tot din pricina ne-rentabilitatii Toyota nu mai produce MR2


Offtopic dar cu oarecare legatura la afirmatia mea de mai sus : Signum condus de Clarkson . Dupa ce vede ca interiorul este de Vectra in totalitate , dupa ce observa tinuta de drum mai confortabila , descopera adevarata utilitate si placere a Signumului . Si anume : sa stai in spate . Tocmai de aceea zice el este o masina inutila , pt ca
1. nu poti conduce din spate
2. daca iti permiti sa ai sofer ca sa te simti bine in ea , in mod sigur nu esti targetul marcii Vauxhall
  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR