Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • Rey Mysteryo

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2008

  • Mesaj Privat
As vrea sa-mi schimb vinilinul ala de pe consola ,baiatul de la care am luat masina si-a schimbat casetofonul si atat de prost a fost ca a facut praf totul in jurul casetofonului ,cum sa demontez toata consola aceea si ce sa pun in locul vinilinului ? Am si cateva poze cu o consola facuta frumos de tot ,ajutati-ma si pe mine !




  • daedalus

  • Mesaje scrise: 265
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 y17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2007

  • Mesaj Privat
ce vinilin? nu exista asa ceva pe consola centrala. Aia e doar vopsita cu un fel de vopsea cauciucata. Nu cred ca vei reusi sa o reproduci. Mai simplu cumperi alta consola noua si rezolvi problema
  • diana.byby

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Iti spun cum am fact-o eu.Am dat-o jos, nu e foarte greu, (si a mea arata naspa) ma luat un spray primer plast am dat cu el pt aderenta vopselei ple plastic si surpriza.Sa branzit tot acel cauciuc sa-i zic asa.L-am curatat bune cu o carpa apoi am mai dat un strat de primer si am vopsit consola in alb complet. pe langa ele am mai vosit si toata partea superioara a tunelului si aeratoarele laterale. Vreau sa-ti zic ca arata super.Mai ales ca masina e alba .. asa ca da-i drumu la treaba.Nu da banii pe alta !Arata ca cea din poza a doua
  • Rey Mysteryo

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Ms mult ,astept sa se opreasca ploaia si ma apuc de treaba Razz
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR