Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel
  • svasile

  • Mesaje scrise: 1,693
  • Locatie: Covasna
  • Masina: Astra 2006 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2014

  • Mesaj Privat
Mai pui inca 250 de euro si iti iei alt motor Laughing
  • blackscorpion

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Spania
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2016

  • Mesaj Privat
Smile)) 3-4 sute costa...Smile)) pe bune la alte ateliere iti ia 300 demontare si montare completa fara reparatia celorlalte piese ( injectoare ,chiulase,si alte cele) care merg la firme specializate si se platesc aparte...da asta e exagerat...
  • blackscorpion

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Spania
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2016

  • Mesaj Privat
Alt motor nu merita efortul..nu stii ce cumperi..si al meu are 170.000 de km...reali..a fost masina de femeie...am facut eu 14.000 cu ea din decembrie...
  • blackscorpion

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Spania
  • Masina: Astra 2007 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2016

  • Mesaj Privat
Ma puteti ajuta va rog cu o imagine in care sa apara surubul de la axul cu came ce trebuie schimbat atunci cand schimb seibile de foc si semeringurile de sub talpa injectoarelor? Am tot cautat pe forum dar nu gasesc o imagine concreta. Am lasat masina azi la un polonez si nu ma inteleg bine cu el...Smile)) ca nu intelege bine spaniola.trebuie sa ii arat din poze ce vreau sa imi schimbe...e cel mai bun si corect mecanic.ce l-am gasit.(il stiam de mai de mult). Romanii sunt imbecili,mi-au zis ca nu am de ce sa schimb surubul ca nu are nimic si nici seibile ca asta inseamna deranjarea injectoarelor,si ca acolo nu am probleme. Iar spaniolii...sunt dobitoci....multumesc si scuze de deranj
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  3. Motoare Diesel

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR