Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • eduard14

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Omega 1995 2.5
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2009

  • Mesaj Privat
salut..la opelu meu am un casetofon cu caseta si tare as vrea sa il schimb dar nu stiu dupa daca il schimb daca imi mai afiseaza computeru de bord ? :-?si nici nu l-as schimba fara sa stiu ca dupa imi cere parola la casetofon si habar nu am care ii Smile) astept raspunsuri urgent ca peste cateva zile plec la drum lung Sad(((
Skip ads

  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Daca pui alt radio Cd trebuie sa fie unul de OPEL altfel nu mai merg comenzile de la volan si afisare display.Vezi ca sunt radio Cd la vanzare piese in forum
  • eduard14

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Omega 1995 2.5
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2009

  • Mesaj Privat
omega y22dth a scris:Daca pui alt radio Cd trebuie sa fie unul de OPEL altfel nu mai merg comenzile de la volan si afisare display.Vezi ca sunt radio Cd la vanzare piese in forum


nu am comenzi pe volan iar sa imi afisezez in bord de la casetofon nu prea ma intereseaza..pe mn ma intereseaza daca mai arata cat consuma in mom ce mergi cat mai am de mers cu motorina care o mai am media de viteza si tot asa Confused asta vreau sa aflu ...multumesc
  • mishu2000

  • Mesaje scrise: 189
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2008

  • Mesaj Privat
nu am comenzi pe volan iar sa imi afisezez in bord de la casetofon nu prea ma intereseaza..pe mn ma intereseaza daca mai arata cat consuma in mom ce mergi cat mai am de mers cu motorina care o mai am media de viteza si tot asa Confused asta vreau sa aflu ...multumesc[/quote]

Salut, poti pune ce radio-cd, cass vrei tu, nu afecteaza afisarea consumului, temperatua, autonomie combustibil, etc.


Ultima modificare facuta de mishu2000 la Dum 05 Apr, 2009 4:11 pm
Skip ads

  • eduard14

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Omega 1995 2.5
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Salut, poti pune ce radio-cd vrei tu, nu afecteaza afisarea consumului, temperatua, autonomie combustibil, etc.[/quote]

multumesc mult pt raspuns ca mi so bulit detot casetofonu ala si tre sa plec din tara si eram mort daca nu ascultam nik Smile) raman dator >Very Happy<
  • omega y22dth

  • Mesaje scrise: 667
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2017 1.6DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Daca nu ai comenzi poti pune orice radio vrei ,nu afecteaza celelalte afisari.Poti pune si DVD 1DIN
  • eduard14

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Omega 1995 2.5
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2009

  • Mesaj Privat
omega y22dth a scris:Daca nu ai comenzi poti pune orice radio vrei ,nu afecteaza celelalte afisari.Poti pune si DVD 1DIN

multumesc mult pt raspuns m-atzi salvat :*
  • palade radu

  • Mesaje scrise: 209
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Omega 1996 x25dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2007

  • Mesaj Privat
opel omega b 2.5 td . am si eu o intrebare referitor la casetofon. vreau sa-mi pun delco cdr500 si am probat unul si nu imi afiseaza nimic pe mid dar el canta se aude. am inteles ca trebe tastat nu stiu ce combinatie de coduri . stie cineva ?
  • shaftt24

  • Mesaje scrise: 813
  • Locatie: Timis
  • Masina: Omega 2001 2200
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2007

  • Mesaj Privat
eduard14 a scris:Salut, poti pune ce radio-cd vrei tu, nu afecteaza afisarea consumului, temperatua, autonomie combustibil, etc.


multumesc mult pt raspuns ca mi so bulit detot casetofonu ala si tre sa plec din tara si eram mort daca nu ascultam nik Smile) raman dator >Very Happy<[/quote]

ok..
sa zicem am comenzi volan,iau si acel adaptor comanda volan..dar nu cred ca voi mai putea pune pe computerul de bord,adica sa imi arate consumul si restul,pt ca acel buton apare pe consola,iar daca pun casetofon nou ar trebui sa aibe acel buton,altfel cum intru in meniul BC?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR