Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • cozmino

  • Mesaje scrise: 992
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Spre sf lunii aprilie vin in vizita in Bucuresti si am posibilitatea sa aduc incaltaminte(adidasi si pantofi) cu marimi mari (46-50) .
Adidasii sunt noi(dar fara cutii) si NU sunt fakeuri . Branduri(K-swiss , Reebok, DC si altele) .

De exemplu, pretul reebokurilor e intre 120-150ron .


Preturile sunt extrem de convenabile (intre 120-250ron) .
Scopul este de a ajuta, nu de a face profit , implicit nu pot sa aduc zeci de perechi de adidasi(nu am loc) . Sa spunem ca maxim 15-20 de perechi. Daca moderatorii considera inadecvat acest topic ii rog sa-l stearga.
Daca e cineva interesat il rog sa posteze aici.
  • vlazduhu

  • Mesaje scrise: 156
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1998 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2006

  • Mesaj Privat
mai, eu port 47 - 48, in functie de brand. Acum, ca sa inteleg eu mai bine, tu aduci fie ce-o fi cele 15-20 de perechi sau astepti comenzi? Pretul de 120 - 150 este foarte bun, insa mai conteaza si cum arata si cum vin (spre exemplu, nu stiu ce numar port la marcile enumerate de tine, poate doar la Reebok sa pot sa verific intr-un magazin). Ofera ceva mai multe detalii, te rog. Daca ar fi ceva care sa imi placa, nu vad de ce nu as lua o pereche.
  • cozmino

  • Mesaje scrise: 992
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mar 2007

  • Mesaj Privat
Aduc ptr cine are nevoie. De exemplu pot sa-ti aduc 1 pereche, 2,3 . Daca nu-ti plac/nu-ti vin, nu-i bai, nu-i cu suparare sau obligatii. O sa-i vand la un moment dat cuiva .
Cat despre cum arata pot doar sa-ti spun ca sunt doar modele noi sau 2008 si as aduce ceva ce nu as purta .
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR