Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • fm

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Am vazut ca poate fi accesat site-ul din titlu, de pe telfoane mobile, etc. Avantajul site-ului este ca nu are multa "incarcatura", si poate fi urmarit mai usor pe ecrane mici. Insa am constatat ca nu sunt actualizate toate raspunsurile, si mai da si ceva erori. Stie cineva mai multe?
Mie unul chiar imi place ideea, pentru ca sunt pe drum destul de mult timp, iar urmarirea forumului clasic (www.clubopel.com) pe un ecran de tel. mobil, fie el si Nokia 6680, este destul de chinuitoare. Asa ca salut ideea de infiintare a lui mobile.clubopel.com
Skip ads

  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
intr-adevar , e f. misto ideea ....
Pot spune ca si pe SE P910i, e greoi de a citi forumul (si ala are ecran nu gluma), asha ca salut si eu ideea ....
Trebuie sa le multumesc adminilor de pe forum, ca au tinut cont si de rugamintea mea de a face si un RSS pentru forum, din care sa iau topicurile cele mai discutate de pe forum, si sa le pun pe site .. ceea ce am si facut dealtfel Wink asha ca .. Multzm mult baieti Razz

Apropo .... o sa fac un pool pe site, sa va dati cu parerea de noul look (ce-i drept, cam friguroasa tema site-ului, dar merge pana una alta Laughing )

Sa auzim numai de bine Wink
  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
se vede super bine si pe 6230i, buna treaba Very Happy
  • fm

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Oct 2005

  • Mesaj Privat
Da, ce facem cu actualizarea site-ului ca nu este actualizat. Versiunea asta de site, nu actioneaza pe aceeasi baza de date ca sit-ul asta?
Skip ads

  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
poate este actualizat manual Laughing




ce mai rau, este faptul ca nu poti raspunde.
  • Rares

  • Mesaje scrise: 266
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2001 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Sectiunea de mobile.clubopel.com va fi scoasa pentru ca acum daca accesati 'www.clubopel.com' de pe mobil sau PDA, veti fi automat redirectionati pe o pagina optimizata a site-ului.

Eu am testat www.clubopel.com cu Nokia 6260 si Ipaq si merge impecabil.

Astept parerile voastre ca pana acum si sper ca noua versiune 'low' va merge mai bine decat mobile.clubopel.com.
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Eu am intrat cu Qtek-ul meu 9100, pe www, si se vede / citeste chiar foarte bine. Mai mult, pot sa si raspund la mesaje. In vara cel putin, asa am intrat eu pe forum de la distanta, pe GPRS / Edge si Wlan, de pe unde am prins. Very Happy
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
am incercat si eu de pe un Sagem MyX6-2 dar se misca greoi...probabil e tel de vina...memorie insuficienta
  • Amilo2727

  • Mesaje scrise: 183
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Z16SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Feb 2016

  • Mesaj Privat
In prezent mai lipseste o aplicatie in Google play cu numele de ClubOpel.Com Very Happy
  • Lotg

  • Mesaje scrise: 1,638
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2004 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Mi-ar place sa se vada semnatura userului si pe versiunea de mobil. Obisnuiam sa citesc semnatura userilor la postare. Mai afli cate ceva despre persoana.
Eu cand sunt pe desktop, nu am timp, sau foarte rar, sa intru pe clubopel. Pot sa spun ca 99% va urmaresc de pe mobil.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR