Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • Anxiety

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2002 1.7 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Mi s-a bulit cd playerul original al masininii, am tot cautat unul asemanator sa-l schimb n-am gasit, aveam alt mp3 player lg care am incercatt sa-l montez, prea mare, nu se potriveau mufele si alea in spate, care imi poate sugera un model de cd player sau mp3 player sa mearga pe acest model. plsss.. help
Skip ads

  • GL99VRC!

  • Mesaje scrise: 616
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2001 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Iti recomand un Cd mp3 marca Vdodayton care este compatibil si cu comenzile de pe volan.
  • Anxiety

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2002 1.7 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Vreau un mp3 bun, usor de gasit pe site-urile din romania compatibil cu cdr500, adica.. prin compatibilitate se intelege lacasurile alea 3 din spate sunt la fel ? sa fie un mp3 sa intre la fel in mufele din spate fara sa fie nevoie sa modific eu, sa stea iesit in afara, sau alte chestii, preferabil compatibil cu calc de bord si comenzi pe volan. Imi puteti zice ceva modele.
  • McFly

  • Mesaje scrise: 1,851
  • Locatie: Mures
  • Masina: Astra 2000 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2007

  • Mesaj Privat
CDR500 are mufa ISO. Eu am luat un sony gt212 parca, si a venit cu adaptor ISO-sony. In principiu orice gasesti cu mufa ISO ar trebui sa mearga.
Skip ads

  • Anxiety

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2002 1.7 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2008

  • Mesaj Privat
uitati care e problema .. am cdr500 pe ea {cel bulit} problema e in felu urmator.. dimineata sau cand e rece merge .. 5-6 mel.. apoi error cd.. sau cand dau in gropitze mici aceasi chestie..de regula cand se "incalzeste" . l-am Redesfacut azi.. am sters lentila printr`un locusor mic acolo sa nu desfac partea de sus care are numai arculete pe margine {de frica ca sar si nu le mai pot pune la loc} bun.. si ce-am mai constatat e ca cerculetul ala pe care se prinde cd`u de se invarte e putin {mai mult} stramb.. in rest curelele tari.. si cam atat am putut verifica si crede ca pot fi cauza problemei.
Proba : NIMIC .. aceasi chestie.. si daca nu cumva stiti care e cauza cei cu intamplari asemanatoare.. as dori sa`l schimb cu un model care sa pastreze compatibilitatea cu comenzile pe volan, bordu {mai mult sau mai putin} si daca nu e mp3 sa fie si cd.. numai sa fie firma mai usor intalnita sa`l pot gasi pe site in ro sa comand unul .. Ps: HELP ME.. !
  • Adrian12

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Astra 2000 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Dupa parerea mea cred ca acesta este (bulit)stricat,deoarece se incalzeste integratul de amplificare si intra in consum ,si de asta spui tu de cerculet,dar daca spui ca merge numai 5-6 melodii cam asta ar fi.Insa nu ai spus daca are vreun miros asa de incins de caldura din el.Ar trebui sa mergi la un atelier de depanare radio-tv sa ti-l verifice.M ult mai indicat.
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
ma intereseaza potentiometrul de la vdo cdr500, daca vrei sa il dai astept un privat. multumesc
  • Anxiety

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Astra 2002 1.7 dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Aug 2008

  • Mesaj Privat
totusi nu stie nimeni concret cauza problemei pt ca am mai vazut posturi cu aceasi problema pe forum. Daca nu, alt cd/mp3 player ? combatibil comenzi pe volan, accesibil? ce sugerati ? {sa-l gasesc si usor sa-l comand}
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR