Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • tomytm

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 1999 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Poate sa-mi spuna cineva unde sa-mi fac masina ca am ceva rugina pe ea? Unde sa lucreze cat de cat bine si sa nu fie foarte scump.
Merci.
Skip ads

  • axrelz

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Timis
  • Masina: Kadett 1987 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jul 2007

  • Mesaj Privat
salut! este un service pe strada demetriade...service DEMETRA, aproape de fab continental eu acolo mi-am reparat problemele din categoria "rugina". Nu stiu sa-ti spun preturi, poti intreba acolo, oricum eu sunt multumit.
  • hoinarel

  • Mesaje scrise: 264
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Eu am fost azi la Hyundai, am in 2 locuri cat pui degetul apropiate unde s-a facut ca o buba si vreau sa scap repede. Mi-a spus ca imi face doar partea imediat de deasupra rotii.
Intentionam sa fac doar partea aia de 2 cm^2 dar mai in spate mi-a facut candva cineva o bucurie in parcare si a sters-o pe aripa si a sters-o si el cred ca de acolo sau nici nu o fi observat desi mi-e greu sa cred asa ceva.
  • oviprof

  • Mesaje scrise: 140
  • Locatie: Timis
  • Masina: Omega 1995 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2009

  • Mesaj Privat
tomytm a scris:Poate sa-mi spuna cineva unde sa-mi fac masina ca am ceva rugina pe ea? Unde sa lucreze cat de cat bine si sa nu fie foarte scump.
Merci.


Ai gasit pana la urma ceva, fiindca ma intereseaza si pe mine problema asta ?
preturi?
Skip ads

  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Acum 2 ani cand am fost in RO, cumnatul meu mi-a recomandat un tinichigiu-vopsitor in Otelul Rosu, am fost super incantat de calitatea lucrarii... Razz
Aproape de 2 ori mai ieftin decat ceea ce mi s-a propus in TM... Rolling Eyes
Acuma... nu stiu cum il cheama, nici adresa exacta, intereseaza-te si tu, sta pe strada aia imens de lunga cand intri in oras, inainte de centru...
  • tomytm

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 1999 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Pana acum nu am fost ca am avut ceva probleme si nu am putut dar trebuie sa merg ca vreau sa o rezolv cat nu e foarte mare.
Preturi si calitate nu stiu inca dar daca sti tu cumva mai repede da-mi de stire te rog.
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Pai... eu trec in RO in general si in TM in particular (unde am crescut...) o data la circa 2 ani... Rolling Eyes
Ceea ce pot sa-ti spun e ca persoana respectiva, LA MOMENTUL RESPECTIV, mi-a luat 500E pe o lucrare pe care mi s-a cerut 900 in TM, iar de calitate am fost super-incantat, totul era "perfect"... Embarassed
Mi-am schimbat in acelasi timp si cureaua de distributie, care am cumparat-o "acasa" in FR si a fost destul de cinstit sa-mi spuna ca nu e de competenta lui, dar ca are pe cineva care o face pe suma de xxx lei. Chestia a fost "transparenta" pentru mine, am luat masina vopsita si cu cureaua schimbata in ziua promisa (1 saptamana).
Din pacate nu pot sa-ti spun mai multe, cauta si tu, e un oras mic... Wink
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR