Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • georgelul

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2009

  • Mesaj Privat
asa cum am mai spus sunt nou pe aici si nu este mult de cand mi-am luat masina.....as vrea s-o aranjez si eu putin dar... cu foamea asta de bani.....in fine. scaunul meu este cam dus si cred ca nici reparat nu mai merge. de aceea in speranta ca cineva care are posibilitati si si-a aranjat masina asa cum am vrea multi dintre noi poate si-a luat niste scaune belea si poate le mai are pe cele vechi Wink . nu ca as cersi dar.... am gasit la mana a doua dar scumpe tare asa ca...poate ...poate......multumesc anticipat.
Skip ads

  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Cum arata,ca am eu niste fetze vechi,ramase de la niste scaune de Vectra..Incearca sa pui o poza
  • georgelul

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2009

  • Mesaj Privat
SUPERDRAGOS35 a scris:Cum arata,ca am eu niste fetze vechi,ramase de la niste scaune de Vectra..Incearca sa pui o poza
momentan nu am poze, dar oi sa incerc sa pun cat mai repede. problema e ca nu prea cred ca o sa se vada in poza. sunt primele scaune de pe vectra , mo0del vechi.si ni ca ar fi chiar rupte dar in stanga spatarului atinge de scheletul de fier si jos la partea dinspre usa se lasa mult in jos. s-a dus marginea aia , buretele , arcurile cred
si nu mai sta bine nici in sanie se misca inainte si inapoi, m-am uitat dar nu am ce sa ai fac.trebuie schimbat cu totul. cel din dreapta e mai bun un pic. multumesc oricum. mai tinem, legatura . aaa si inca ceva nr meu de tel este 0763 288 194
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Pot sa te sun eu... Question
Skip ads

  • georgelul

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2009

  • Mesaj Privat
SUPERDRAGOS35 a scris:Pot sa te sun eu... Question
ok . oricand. nu ma deranjeaza.
  • SUPERDRAGOS

  • Mesaje scrise: 2,680
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Frontera 2001 3.O DI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Multumesc,esti amabil... Shocked
  • mark

  • Mesaje scrise: 1,429
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1999 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Cat tupeu poti sa ai mai SUPERDRAGOS ... dupa ce ca omul are nevoie de tine, ai pretentia sa te sune tot el ... fantastic Laughing
  • sandu_race

  • Mesaje scrise: 460
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Very Happy Very Happy Very Happy Georgele daca te riscai cu 2-3 telefoane iti garantez eu ca te scoteai ! Dar acum nici cu lautari ! Suze de off , Am eu scaune fata de vectra b fa o oferta !
  • georgelul

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1994
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Apr 2009

  • Mesaj Privat
sandu_race a scris:Very Happy Very Happy Very Happy Georgele daca te riscai cu 2-3 telefoane iti garantez eu ca te scoteai ! Dar acum nici cu lautari ! Suze de off , Am eu scaune fata de vectra b fa o oferta !
ok. decat asa mai bine deloc. vada ca voua va arde de mishto....am intrebat doar. iar daca superdragos35 vroia sa il sun imi spunea el , nu ma mai intreba daca poate sa ma sune. dar.....si mie imi plac glumele dar....atunci cand este de glumit. eu ma vaitam de problema mea. vai daca faceti mishto, faceti pentru voi . nu mai vreau nici un scaun. va multumesc si va salut cu respect.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR