Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • ammazon

  • Mesaje scrise: 249
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jul 2011

  • Mesaj Privat
Ehh...avem tara frumoasa, merita vizitata. Plus de asta nu am mai fost in Timisoara de cativa ani deci, e timpul sa-mi revizitez prietenii de acolo Smile
Sotia mea e din Satu Mare si merg acolo cam o data la 2-3 luni, asa ca sunt obisnuit cu distantele de genul asta Very Happy
  • Bryan99

  • Mesaje scrise: 1,147
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011 A1.7DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2007

  • Mesaj Privat
A ...... e ok daca tot ai drum in partea aia ...... credeam ca faci doar pentru asta un drum de 1200 km ........ bafta si drumuri bune .
  • Melcuavs

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Stie cineva daca se poate monta cablu cu mufa jack 3.5 mm la o unitate cu cd70? Mentionez ca am aceeas problema cu lentila /cd-ul de la unitate, nu mai citeste nici mp3 si nici cd-uri, cred ca e o solutie buna conectarea unui cablu cu mufa de casti pe aux in, mentionez ca pe aux in eu am conectat un car kit de telefon pentru nokia 6200. Se poate desface cablul de car kit si inlocuit cu unul de casti?
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Se poate monta AUX IN care nu are nici o legatura cu kit-ul de telefon care este conectat pe linia de PHONE IN. Pret = 200 lei si unitatea trebuie sa ajunga la mine pentru modificari hardware si software.

CristianTM.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR