Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Dupa care l-ai face stock din nou presupun, nu?
Skip ads

  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
As da jos eleronul ala oribil, stopurile nu imi plac si fustele fata/spate. In rest, combinatia de culori mi se pare chiar faina.

Am spus ca as alege A4-le in demitrimentul Passatului pentru ca (stock) arata mai bine si-n interior si-n exterior.
  • kykyn21

  • Mesaje scrise: 78
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jul 2009

  • Mesaj Privat
cum spunea ovidiutm...fara fuste...si eleron masina(de a4 zic) ar fi ok...iar passatul...ce sa zic...la prima impresie pare destul de frumos...dar...spuneai k a pus spate...de b5.5...poate avea spatele si i`a pus fata de b5 Embarassed
  • c_pantazescu

  • Mesaje scrise: 1,126
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jan 2008

  • Mesaj Privat
A4 l-am vazut in mai multe randuri. Nu stiu cum pare in poze, dar in realitate nu lasa impresia unui tuning de prost gust (adica facut de un cocalar in spatele blocului). Este intr-adevar o combinatie indrazneata de culori insa pare a fi vopsit de un vopsitor priceput, nu are defecte care sa sara in ochi. Bineinteles ca nu place tuturor, eu cel putin nu mi-as remodela masina dupa reteta asta, dar mi se pare chiar ok masina atata timp cat posesorului ii place. Intr-adevar este o masina pe care o remarca lumea pe strada, mai ales ca a4 sunt o multime...
Skip ads

  • kri

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Sincer am vazut si eu in Zalau A4-ul....parrerea mea e ca arata fff bine....( poate ca totusi ar trebui sa renunte la eleron in rest...super)..ori si cine are A4....putini il au si modificat....acum stiti cum e cu gusturile ...difera de la om la om...FELICITARI PROPIETARULUI!
  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
kri a scris:...ori si cine are A4...

Serios? Si tu ai? Very Happy
  • kri

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2009

  • Mesaj Privat
sincer...nu am...dar daca as avea cum mi-as lua unul si inca un A4 2,5 quattro..!din pacate acum ma multumesc cu ce am!
  • ovidiutm

  • Mesaje scrise: 3,502
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 1992 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Tin sa te anunt ca motorul de 2,5 V6 (AKE) cu sau fara quattro e cel mai prost motor facut vreodata de grupul VAG, asta pana in 2004 cand si-au reparat greseala. Nu este un PD si in afara de diferenta de 34 pana la 48 cai fata de un 1.9 PD (recuperabila in mare parte in urma unui chiptuning la motorul de 1.9) nu prea are nici un avantaj. Daca vrei sa simti diferenta mare iti recomand 3.0 quattro, 232 cp.
  • kri

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Mda...buna recomandare...dar sincer..nu ma tzine deocamdata buzunarul pt unul de 2,5......dapai de unul de 3.0...sincer...eu sunt incantat de modelul de A4 dupa 2001 ...si sincer am mers cu unul de 180cp quattro....sincer...o parere fff buna...in rest....nu ma pot pronunta asupra lor....oricum bun sfat merci!1
  • pascaru_val

  • Mesaje scrise: 1,430
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Din cite am inteles si motorul de 2.0 tdi de la vag e o nereusita. iar 1.9 tdi e cel mai comun asa ca nu stiu ce motor ar fi cel mai bun pe A4.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR