Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • bogdanene

  • Mesaje scrise: 695
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Y 20 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2005

  • Mesaj Privat
nu mi se pare mult, acum depinde ce e afectat.spune-ne cam ce crezi ca trebuie inlocuit si fa un pret estimativ la piese.la o prima vedere ar fi bara fata + accesoriile aferente,farul pe dreapta cred - nu se vede prea bine, radiatorul, poate si radiatorul de AC - nu stiu unde e pozitionat la vectra C, capota, aripi nu stiu - nu se vede Question, pe dedesubt - trebuie verificat tot : baie, punte,bucse, pivoti, planetare etc etc. + ce e mai grav si mai scump - motorul. daca te-ar duce piesele 5000E, chiar si 5500, nu ar fi mult si ai putea s-o faci sa o ai de buna sau s-o vinzi.ia pe cineva - mecanic - care se pricepe si pune-l sa se uite la ea si iti faci o parere cam ce trebuie schimbat.din poze ar fi multe si n-ar fi, daca ma intelegi.spune-ne si noua oricum verdictul.bafta Smile
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
ia vezi si aici....
https://www.clubopel.com/vie...40&highlight=
daca are probleme cu structura de rezistenta, daca airbagurile sint sarite etc. s-ar putea sa nu renteze...
tu vrei sa o iei si sa o repari pe banii tai???
pt ca vad ca are numere de leasing si astea sint asigurate full casco... si nu cred ca au bagat-o pe dauna totala la cum arata...
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR