Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • adrian_iasi

  • Mesaje scrise: 65
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1998 XI6xEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Cand am luat masina avea cauciucuri reesapate iar acum a venit vremea sa trecem cauciucuri noi si vreau sa-mi cumpar de vara. Cum fac diferenta care e de vara, care-i mixt si care e de iarna? Am vazut ca sunt cauciucuri care au o dunga albastra sau rosie. Asa se face diferenta? Trebuie sa scrie ceva pe ele?
Scuzati-ma daca intrebarea pare idioatadar chiar nu stiu. Multumesc!
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Pune mana si cauta si singur...nu degeaba ai comanda Cauta in dreapta sus. Nu mai deschide topicuri aiurea. Uite acum iti dau eu,dar nu mai astepta sa ti se tot dea: https://www.clubopel.com/vie...88&highlight= ; https://www.clubopel.com/vie...28667&start=0
  • dady_t

  • Mesaje scrise: 58
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1997 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2008

  • Mesaj Privat
adrian_iasi a scris:Cand am luat masina avea cauciucuri reesapate iar acum a venit vremea sa trecem cauciucuri noi si vreau sa-mi cumpar de vara. Cum fac diferenta care e de vara, care-i mixt si care e de iarna? Am vazut ca sunt cauciucuri care au o dunga albastra sau rosie. Asa se face diferenta? Trebuie sa scrie ceva pe ele?
Scuzati-ma daca intrebarea pare idioatadar chiar nu stiu. Multumesc!
Laughing cele de iarna au inscriptia m+s(mud and snow)
  • adrian_iasi

  • Mesaje scrise: 65
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1998 XI6xEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Uragan daca te-am ofensat cu ceva imi cer scuze, tot ce doream era sa gasesc raspunsuri. Se pare ca nu am folosit cuvintele adecvate atunci cand am dat search pe net, la ce cautam. Multumesc pentru adresele de mai sus.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR