Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • clauditu2002

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2009

  • Mesaj Privat
ce parere aveti despre aceasta masina? as ruga in special pe cei care au sau au avut, sau au mers cu una sa imi spuna daca e diferenta fata de una normala (cu plafon). ce ma intereseaza este daca este la fel de izolata fonic sau e diferenta mare, daca iarna se simte diferenta sau daca poti merge lejer si iarna si cat de spatioasa e bancheta din spate. ma scuzati daca sunt intrebari stupide, dar nu am pe nimeni care sa imi raspunda la intrebarile astea si nu cunosc pe nimeni cu decapotabila. in rest, daca cineva e de parere ca aceasta masina nu merita cumparata, va rog sa imi argumentati
  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
- ca si izolare fonica la viteze de peste 120 km/h se aude vantul pe deasupra
- ca si izolare termica este foarte buna.. as putea spune chiar mai buna decat una coupe (iarna dupa ce opream motorul parca tine mai mult timp caldura inauntru)
- bancheta din spate nu este foarte spatioasa. Un barbat normal incape insa nu are mult spatiu de manevra. Pentru femei e ok.
- Sunt si avantaje si dezavantaje insa, ca un posesor, pentru mine avantajele sunt mai mari.
  • clauditu2002

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2009

  • Mesaj Privat
poti sa dai mai multe detalii? chiar vreau sa aflu mai multe despre masina asta de la un posesor. poate ai un id. am incercat sa iti las pm, dar inca nu pot
  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Ai adresa mea de messenger in profil.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR