Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • bogdanene

  • Mesaje scrise: 695
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2001 Y 20 DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2005

  • Mesaj Privat
nu mi se pare mult, acum depinde ce e afectat.spune-ne cam ce crezi ca trebuie inlocuit si fa un pret estimativ la piese.la o prima vedere ar fi bara fata + accesoriile aferente,farul pe dreapta cred - nu se vede prea bine, radiatorul, poate si radiatorul de AC - nu stiu unde e pozitionat la vectra C, capota, aripi nu stiu - nu se vede Question, pe dedesubt - trebuie verificat tot : baie, punte,bucse, pivoti, planetare etc etc. + ce e mai grav si mai scump - motorul. daca te-ar duce piesele 5000E, chiar si 5500, nu ar fi mult si ai putea s-o faci sa o ai de buna sau s-o vinzi.ia pe cineva - mecanic - care se pricepe si pune-l sa se uite la ea si iti faci o parere cam ce trebuie schimbat.din poze ar fi multe si n-ar fi, daca ma intelegi.spune-ne si noua oricum verdictul.bafta Smile
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
ia vezi si aici....
https://www.clubopel.com/vie...40&highlight=
daca are probleme cu structura de rezistenta, daca airbagurile sint sarite etc. s-ar putea sa nu renteze...
tu vrei sa o iei si sa o repari pe banii tai???
pt ca vad ca are numere de leasing si astea sint asigurate full casco... si nu cred ca au bagat-o pe dauna totala la cum arata...
  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR