Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Omega B
  • LuisVuiton

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 2000 Y25dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Va multumesc frumos ptr ajutorul acordat . Pe data de 3 ianuarie am programare la Service ptr shimbul de ulei si toate filtrele ,schimbul Radiatorului si esapamentului iar dupa aceea voi pune masina pe test asa poate voi afla problema consumului.
Imi pregatesc masina ptr Inspectia Tehnica Periodica .
Masina functioneaza foarte bine motorul are Viata merge exemplar doar ca imi afiseaza un consum mare si sincer consuma mult am pus motorina de 100 lei am fost din sect 4 pana in ilfov Magurele dus intors si inca 10 km prin Bucuresti si deja nu m-ai am motorina .
Precizez ca am mers cu masina inainte de a imi expira itp-ul .

Va multumesc frumos ptr ajutorul acordat si daca cumva mi-ati putea spune ce anume poate influenta Consumul Masini astfel incat Consumul sa creasca atat de mult .

Sarbatori fericite Smile
  • cata

  • Mesaje scrise: 292
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Vezi sa nu ai pierderi de motorina pe traseul de alimentare , furtune crapate sau fisurate si in mod speial sa nu pierzi motorina pe la garniturile pompei , care este un defect bine binecunoscut la acest motor , sau eu stiu poate catalizator infundat
  • LuisVuiton

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 2000 Y25dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Aug 2009

  • Mesaj Privat
Multumesc azi nu am timp sunt frant de la serviciu ,tura de noapte mi-a dar Fatal Eroor Smile) maine voi verifica totul furtune,garniturile pompei,catalizatorul etc.
Daca reusesc sa aflu ca am un defect din ceeia ce mi-ati recomandat promit fac Cinste Smile trimit cinste si in tara doar sa rezolv.

Va multumesc si Sarbatori Fericite .
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Alte Modele
  3. Omega B

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR