Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • Micu vlad

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2007 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Buna tuturor.Am si eu o mica problema sau asa sper sa fie o mica problema.Am un astra g 3 portiere sport 2000 dti cu 87 800 de km cu aproximatzie(km parcursi in spania de unde e masina cei drept nu totzi pe autostrada ) de vreo 7000 de km am schimbat cauciucurile toate noi noutze good year f1 eagle numai ca de ceva timp miam dat seama ca la franare brusca se declanseaza abs-ul numai ca ai o stabilitate fff proasta fundul masinii se misca usor in toate partzile ceea ce nush daca e asa normal si pe deasupra cu noile cauciucuri simt orice gropicica in asfalt si dupa cum vam spus asfaltul de prin Valencia nu se compara cu cel de romania:)Am stat un pic si mam gandit si ma gandeam la amortizoare dar in acelasi timp ma gandeam ca masina are numai 88 000 de km oare se duc la vale asa repede ca na vb aia o masina germana.Na poate stie totusi cineva cam ce ar putea avea ca totusi nu asi vrea sa ma duc la opel in valencia ca dosta doar 40 de euro ora fara tv si daca bag masina acolo ma costa 500 de euro fara sa ii faca nimik.va multzumesc ca atzi avut rabdarea sa cititzi povestioara mea si poate ma ajuta si pe mine cineva Smile)
  • dumitru florin

  • Mesaje scrise: 745
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2004 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2008

  • Mesaj Privat
ABS-ul intra.... nu se declansaza...spune-mi te rog dimesiunile cauciucurilor...
  • Micu vlad

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2007 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2009

  • Mesaj Privat
pai cauciucurile sunt 205/50/r16
  • Micu vlad

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2007 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Deci chiar nu stie nimeni cam ce ar putea fi?Sau cam pe la catzi km aproximativ trebuie sa schimbi amortizoarele arcurile sau cand itzi dai seama?
  • Micu vlad

  • Mesaje scrise: 51
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2007 z16se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Da vad ca nimeni nu poate sa imi dea ceva sfaturi .. Sad
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR