Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • geo_bad

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
salut, chiar ieri am luat un omega 2.2dti din 2001 la care nu misca nici un geam si nici oglinzile. fostul proprietar mi-a spus problema, dar a zis ca a patit-o dupa ce a pus oarece mahon pe interior desfacand consola..dupa ce a montat-o la loc cica nu a mai functionat...ce poate fi?...as putea merge la niste baieti care le au cu electrica sau tre sa ma duc la service Opel? va astept cu idei si multumesc!
  • cristi09

  • Mesaje scrise: 28
  • Locatie: Alba
  • Masina: Omega 1994 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Salut, fostul propietar poate n-a fost atent cand a desfacut consola , desfa-o si tu si verifica butoanele cu pricina daca mai fac contact cum trebuie sau a pierdut ceva din ele(piese mici,contacte),daca sunt desfacute se vede. Verifica si sigurantele inainte.Bafta
  • geo_bad

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Mehedinti
  • Masina: Omega 2001 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2009

  • Mesaj Privat
cristi09 a scris:Salut, fostul propietar poate n-a fost atent cand a desfacut consola , desfa-o si tu si verifica butoanele cu pricina daca mai fac contact cum trebuie sau a pierdut ceva din ele(piese mici,contacte),daca sunt desfacute se vede. Verifica si sigurantele inainte.Bafta


sa fie!..multam, am sa incerc!...ma gandeam ca poate acolo nu e bine sa umble decat cei de la service, da o sa ma-ncumet si eu! Mad
  • omegafun

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bihor
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Am patit si eu faza asta dupa ce a fost masina in service. Am dus-o innapoi si o zis ca ceva fir era problema.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR