Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • octav13

  • Mesaje scrise: 2,072
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Vectra 2003 y 22 dtr
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2006

  • Mesaj Privat
zilwiu a scris:hai ma, ala e insignia de pe cer dupa forma Very Happy

vezi cristi!inca un timisorean care te sustine! Very Happy
Skip ads

  • Andrash

  • Mesaje scrise: 380
  • Locatie: Timis
  • Masina: Tigra 1996 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2007

  • Mesaj Privat
parerea mea ... superman sau batman Very Happy
  • ciupi93

  • Mesaje scrise: 73
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2010

  • Mesaj Privat
elegance a scris:Putem face un fest in padure, dar va fi cam greu cu pozele, din cate stiu eu, nu se pot face poze in padure. Si am mai auzit ca daca iti lasi opelul in padure si nu ai stiker pe el... dispare. Shocked
PS: In baia mare era faza cu masina care urca singura dealul. In cluj tre sa tragi tare de ea sa urce Feleacul. Laughing

oh da , sa veniti... fix acuma stau cu ochii pe padure... pe langa laserele verzi nicio miscare . Va asteptam Razz de preferabil cu un 4x4 ar trebui cautati extraterestri
  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Sunt prea departe ca as venii si eu pe acolo.
Singurul care ne poate lamurii cu poza e Funeriu ... ala care ne-a lamurit si cu poza cu Base.
Insa, de fenomene paranormale sau ciudate ... asta e nimic. Sa vedeti la mine la servici cum dispar motoare de sute kW (unele de MW) si transformatoare de 1600kVA din incaperi inchise cu usile sudate, camere de luat vederi si cu paza ...
Skip ads

  • Kitty

  • Mesaje scrise: 326
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 2004 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2006

  • Mesaj Privat
aco_008 a scris:Eu asa auzisem, imi cer scuze Embarassed.
Oricum as face o excursie pana la cluj, imi plac fenomenele astea ciudate Smile


eu nu prea cred in chestii de genu OZN,strigoi,fantome..bla bla....insa am fost si eu in padurea baciu,noaptea si oricum e ceva ciudat acolo.oricum ca sa mergi singur acolo tre sa ai ceva bulan sau nebunie.nu stiu ce sa zic oricum insa cum aceste fenomene nu au fost demonstrate,clar nu exista,pina la proba contrarie.daca chiar insisti ar fi bine sa ai ceva la tine..... Twisted Evil
  • Kitty

  • Mesaje scrise: 326
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 2004 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2006

  • Mesaj Privat
trabuc a scris:ne tot radem de ozn-uri,pana intr-o zi cand va dovedi klar cineva. Atunci sa vezi distractie Very Happy



te uiti prea mult pe discovery!in cei peste 2000 ani de omenire,inca nu s-a demonstrat nimic,e putin cam greu ca se va demonstra existenta lor in urmatorii 70-80 de ani cat mai traim noi Smile
  • florinianc

  • Mesaje scrise: 1,600
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006 Z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2010

  • Mesaj Privat
[quote="Kitty"]
aco_008 a scris:Eu asa auzisem, imi cer scuze Embarassed.
Oricum as face o excursie pana la cluj, imi plac fenomenele astea ciudate Smile


eu nu prea cred in chestii de genu OZN,strigoi,fantome..bla bla....insa am fost si eu in padurea baciu,noaptea si oricum e ceva ciudat acolo.oricum ca sa mergi singur acolo tre sa ai ceva bulan sau nebunie.nu stiu ce sa zic oricum insa cum aceste fenomene nu au fost demonstrate,clar nu exista,pina la proba contrarie.daca chiar insisti ar fi bine sa ai ceva la tine.....
Laughing Ce e ciudat o fi gramada de fwtalai prezenti pe acolo la orele tarzii ale noptii.
  • Dan56

  • Mesaje scrise: 775
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2008 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Kitty a scris:...in urmatorii 70-80 de ani cat mai traim noi


Optimistooooo Exclamation Tu chiar crezi in statisticile guvernamentale privind speranta de viata la romani Question Laughing
  • stelea

  • Mesaje scrise: 1,725
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Frontera 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2006

  • Mesaj Privat
Am vizionat la un prieten o filmare facuta in padurea Hoia-Baciu. Inclin sa cred ca filmarea a fost facuta de niste colegi de pe club Opel. Pozele ca poze, dar filmarea te lasa fara grai. Poate in concediu reusesc sa ajung pe acolo sa ma duc sa vad live (bineinteles nu singur, ci cu colegii din zona).
  • tonypsg

  • Mesaje scrise: 1,556
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2000 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jul 2011

  • Mesaj Privat
am dat din greseala peste subiectu asta si nu neaparat vreau sa il redechid insa,tind sa cred ce a pozat cristian acolo.sunt cateva dovezi care arata clar existenta extraterestrilor,cel mai renumit fiind cazul roswell din 1947,subiect pe care s-a si facut un film.
sunt subiecte foarte delicate despre care marile puteri nu vor sa discute pentru a nu panica populatia.
eu unu per total sunt pro vietii inafara pamantului!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR