Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • Mephysto

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1991 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Buna ziua,
De ceva timp mi-am cumparat un Opel Vectra A fabricatie '91 (C16NZ) dar care are niste probleme pe parte de motor, directie si frane ( cam tot ce este mai important Sad ). Din nefericire acum sunt presat sa o repar si caut un service bun atat pe partea mecanica cat si pe partea de tinichigerie, deoarece am o sudura in compartimentul motor ( intre motor si bord sub parbriz ) care as vrea sa stiu ca o sa fie facuta cum trebuie de cine trebuie si nu vreau sa ma plimb pe la 2 sau mai multe service-uri ca sa rezolv problemele separat. Apelez cu aceasta ocazie la voi, membrii Clubului Opel sa ma ajutati cu un sfat sau o idee pentru rezolvarea acestei probleme. As mai vrea sa stiu si ca pret, poate unii dintre voi cunosc preturile la zi ( lucreaza sau au pe cineva care lucreaza in domeniu ).
Va multumesc pentru timpul acordat si un sfarsit de saptamana cat mai placut.
  • Mephysto

  • Mesaje scrise: 72
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 1991 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Vad ca nimeni nu mi-a putut da un raspuns, chiar si vag in acest domeniu. Oricum... pentru cei interesati, care au probleme cu masina, am gasit un service extraordinar. Este dotat, si are oameni competenti. Ca sa nu se considere ca fac reclama, care este interesat, poate sa imi lase un PM si ii voi raspunde cat de repede pot.
  • florin66

  • Mesaje scrise: 118
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Calibra 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Aug 2007

  • Mesaj Privat
http://www.autokarma.ro/cat...166&filtru=03
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR