Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • leuceaemil

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Astra 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Fara sa am intrerupere de curent radiocasetofonul a amutit. Stiu sa introduc codul, stiu numarul codului, dar nu reusesc sa ajung la faza de introducere a codului, nu se activeaza aceasta stare.
Simptome: becul rosu de control din partea stinga nu mai pilpaie , sta aprins tot timpul.
Rog sprijin.
  • paun_nl

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Teleorman
  • Masina: Astra 2003 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jun 2009

  • Mesaj Privat
leuceaemil a scris:Fara sa am intrerupere de curent radiocasetofonul a amutit. Stiu sa introduc codul, stiu numarul codului, dar nu reusesc sa ajung la faza de introducere a codului, nu se activeaza aceasta stare.
Simptome: becul rosu de control din partea stinga nu mai pilpaie , sta aprins tot timpul.
Rog sprijin.

nu este ceva in regula cu casul... alimenteazal separat si vezi ce face apoi postezi pe forum
  • edyionut

  • Mesaje scrise: 318
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Am patit-o si eu acum catevva zile. Am schimbat Cass 300 cu un VDO CDR 500.Dupa ce am scos casetofonul si am introdus radio cd-ul, nu a mai vrut s aia codul, absolut deloc.Am luat cartea masinii si m-am uitat la panoul de sigurante.Imi lipsea siguranta nr 24. Am pus la locul siguranta si a luat-o imediat.Mai mult, de vreo 2 ani, displayul avea niste pixeli lipsa ( nu apareau cifrele intregi) si dupa ce am pus aceasta siguranta, displayul arata perfect.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR