Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • YoYo_man

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2004

  • Mesaj Privat
am vazut acum intr-o brosura o reclama la deflectoarele astea de aer (asa se numesc oficial-uraaat) si ma gandeam sa imi iau si eu la un astra din 92 cu 2 usi. si-a mai cumparat cineva? sunt bune? pe la ce pret se invart?

ceva de genul acesta (poza nu am reusit sa imi dau seama cum se pune): http://www.multicar-iron.it...amp;IDLivello3=25
Skip ads

  • n3v001

  • Mesaje scrise: 286
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2004

  • Mesaj Privat
Daca gasesti asa ceva share it with us Smile eu imi caut de nu stiu cind...
  • YoYo_man

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2004

  • Mesaj Privat
am fost la mai multe mag de tuning si au cautat in catalogul pt asa ceva si concluzia a fost aceeasi, pentru astra pana in 93 (a mea e din 92) nuy s-au fabricat asa ceva. si cea de la astra din 93 nu se potriveste pentru ca incepand cu modelul 93 s-au modificat oglinzile si deflectoarele alea se prind cumva de oglinda. asa mi s-a spus.
Sad
numai bine
  • sorin666

  • Mesaje scrise: 3,893
  • Locatie: outside Manell's Land
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Mai 2004

  • Mesaj Privat
Eu am avut si am dat-o cu ele, era de la "Opel" dar nu stiu de unde, asa o luasem din GER.
Skip ads

  • YoYo_man

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2004

  • Mesaj Privat
n3v001 daca masina ta e din 93-> sunt aici in oradea deflectoare de-alea, costa 1 550 000setul.
in buc cauta la CRIDEM srl, au si pagina www.accesorii-auto.ro/ , aia aduc accesorii auto printre care si de-alea, nu stiu daca sunt pe site dar la magazin sunt
  • edy2172

  • Mesaje scrise: 283
  • Locatie: cugir-alba
  • Masina: Astra 2002 1,7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
am gasit si eu la un magazin in ALBA IULIA pentru geamurile din fata si spate costa in jur de 2 milioane lei ,si eu am sa iau ca ma nebuneste sunetul care il face la geam la viteza de peste 100
  • n3v001

  • Mesaje scrise: 286
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2004

  • Mesaj Privat
YoYo_man a scris:n3v001 daca masina ta e din 93

damn, e din 92 Sad
  • YoYo_man

  • Mesaje scrise: 106
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 1997
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jun 2004

  • Mesaj Privat
am crezut ca e din 93 ca am vazut ca ai semnalizatoare albe, ma gandesc ca se pot adapta si la masinile noastre ca numai la oglinda e ceva problema doar ca nu are nimeni pe stoc sa vad daca se potrivesc, si nu ti le aduc numai daca le cumperi.
asa e la noi
Skip ads

  • n3v001

  • Mesaje scrise: 286
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2004

  • Mesaj Privat
in ceea ce priveste stopurile albe, se potrivesc fara probleme, eu mi le-am pus ca imi placea mai mult, e adevarat, aveau un mic joc. Pana la urma am renuntat la ele ca prea era fara culoare fatza masinii, dar asta-i chestie de gust.
  • killer666

  • Mesaje scrise: 30
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jun 2004

  • Mesaj Privat
vedeti ca au la Code Alarm, la capat la 41 in ghencea de toate pt toate masinile, si sunt la un pret mai normal din cate tin eu minte!
  • lpeti

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: dej
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2005

  • Mesaj Privat
sint reprezententul fabricii szatuna producator de deflectoare de aer din ungaria producem pentru 600 de masini poate te intereseaza www.auto-acesorii.ro www.szatuna.hu www.riderauto.hu si nu la preturi de doua milione ci la jumate .... cu respect lpeti
  • lpeti

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: dej
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2005

  • Mesaj Privat
killer666 a scris:vedeti ca au la Code Alarm, la capat la 41 in ghencea de toate pt toate masinile, si sunt la un pret mai normal din cate tin eu min te!
este adevarat code alarm bul ghencea este un foarte bun client de al meu de trei ani www.auto-accesorii.ro
Skip ads

  • lpeti

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: dej
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2005

  • Mesaj Privat
edy2172 a scris:am gasit si eu la un magazin in ALBA IULIA pentru geamurile din fata si spate costa in jur de 2 milioane lei ,si eu am sa iau ca ma nebuneste sunetul care il face la geam la viteza de peste 100
deflectoare de aer www.auto-accesorii.ro www.szatuna.hu
  • lpeti

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: dej
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Dec 2005

  • Mesaj Privat
n3v001 a scris:Daca gasesti asa ceva share it with us Smile eu imi caut de nu stiu cind...
incearca la mine,peste 600 de tipuri de masini www.auto-acesorii.ro www.szatuna.hu salut lpeti
  • @dyS

  • Mesaje scrise: 747
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 1995 C14NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
@lpeti Daca te uiti atent Wink, topicul e deschis prin 2004 si ultima data s-a postat in august 2004 Rolling Eyes. E posibil ca cei de mai sus sa fi rezolvat problema.
Oricum, e bine de retinut oferta ta.
  • munteanu

  • Mesaje scrise: 298
  • Locatie: Timis
  • Masina: Antara 2007 Z20 DMH.
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Sep 2007

  • Mesaj Privat
as vrea sa stiu daca mai este valabil anuntul cu paravanturi ?ptr firma de la dej.as vrea sa stiu cat ma costa ptr un vectra c 2004 ptr fata? mersi
  • luidort peti

  • Mesaje scrise: 20
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Sep 2009

  • Mesaj Privat
da este valabil. preturi si oferta complete pe www.auto-accesorii.ro
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Si-a luat careva in ultima vreme deflectoare din Buc?De unde?Cat,si daca se prind bine la geamuri si nu agata chederul.
  • dobrinro

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mai 2008

  • Mesaj Privat
gobelu a scris:Si-a luat careva in ultima vreme deflectoare din Buc?De unde?Cat,si daca se prind bine la geamuri si nu agata chederul.

-----------------------------------------
Am comandat la www.auto-accesorii.ro pe baza numarului de identificare din talon si mi-au venit a doua zi acasa cu plata ramburs.
Sunt foarte seriosi. M-au costata cam 130 ron anul trecut.
Se fixeaza foarte solid si usor cu clemele din dotare. Intra sub cheder dar nu freaca la ridicarea - coborarea geamului. Am gasit in cutie instructiunile de montaj.
Sunt foarte utile pe ploaie cand pot tine gemul usor coborat fara sa ma ude.
Tinand cont ca sunt fumator, creeaza chiar o depresiune care scote fumul.
Apare totusi un mic suierat la viteza mare care tinand cont de avantale de mai sus nu ma deranjeaza.
  • gobelu

  • Mesaje scrise: 977
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Tocmai ca pt fumat imi trebuiesc si mie.Pe ploaie nu prea pot sta cu geamul deschis.Am totusi anumite rezerve in ceea ce priveste comanda pe internet.Am mai patit-o.Nu vreau sa ma trezesc cu stiu eu ce plastic de proasta calitate,si de aceea vroiam sa le vad personal.
Asadar mai astept pareri de la cei care stiu in Buc un loc de unde se pot cumpara.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR