Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ciobulus

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1994 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2009

  • Mesaj Privat
nush dc dumnezeu e postat respectand toate regulile imi apare postu ok in forum si dupa ceva timp poof nu mai e, ce dumnezeu se intampla ?Smile) nu primesc nici un mesaj nu primesc nici un avertisment nimik doar dispare, si mereu despre acelashi subiect mie shi frica sa il scriu acum hai ca incerc "cump4r m0du1 d3 4pr1nd3r3 ci6N7" scris cu litere binentzeles, il postez la vand cumpar piese, pun poza pun descriere etc i s-a mai intamplat cuiva ?
  • elegance

  • Mesaje scrise: 3,088
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2000 Y 17 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Esti sigur ca a disparut? Smile
https://www.clubopel.com/vie...highlight=#525353

https://www.clubopel.com/vie...65&highlight=
  • ExpressVectra

  • Mesaje scrise: 598
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2009

  • Mesaj Privat
hocus pocus a aparut Shocked elegance e magician

  • ciobulus

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1994 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Apr 2009

  • Mesaj Privat
hmmm m-a batut searchu Smile ciudat era ca dupa ce ma uitam in prima shi a doua pagina vedeam posturile care erau prezente sub al meu cand postam threadu shi pe al meu nu il vedeam shi mi se parea ciudat ca a doua zi sa fie atat de retrogradat postu meu tinand cont ca tre sa stai 6 zile ca sa dai un up , cand dadeam search dupa idu meu imi apareau toate posturile cu numele meu dar niciodata alea cu modulu probabil pt ca nu postasem niciodata in ele shi am presupus ca mil arata la search daca eu l-am creat, anyhow sorry pt blondism shi thx pt iluminare
  • popescu iulian

  • Mesaje scrise: 1,400
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Antara 2012 A22DMH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Si uite asa ai deschis tu doua topicuri cu aceeasi problema. Acu te faci pasibil si de o pedeapsa pentru asta. Dar te iertam. Pe viitor posteaza o singura data si conform regulamentului. Orice post dublu sau necorespunzator va fi sters fara avertisment, dat fiind ca acum esti informat.
Si chiar acest post este incorect, deoarece daca ai ceva de intrebat exista un topic special catre moderatori si admini.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR