Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • djoso

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2009

  • Mesaj Privat
am un opel astra 1.7 DTI din 2000 adus de 3 zile din germania si vreau niste cai in plus pe el...care ar fi cea mai simpla metoda si mai ieftina ca doar suntem romani pana la urma;)) cip daca pun pe motor afecteaza cu ceva motoru?am 75 de cai....la cat pot ajunge cu el...?si computer de bord se poate pune pe ea daca nu am......?poate intrebarile sunt cam copilaresti da nu ma prea pricep io nush cat la masini:D cam care sunt costurile pt cai in plus si pt computer daca se poate pune....
  • Gabi.B.HD

  • Mesaje scrise: 3,439
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2011 A16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Pentru cip tuning
https://www.clubopel.com/vie...amp;highlight=eds
  • mobel

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Corsa 2001 y17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mai 2009

  • Mesaj Privat
djoso a scris:am un opel astra 1.7 DTI din 2000 adus de 3 zile din germania si vreau niste cai in plus pe el...care ar fi cea mai simpla metoda si mai ieftina ca doar suntem romani pana la urma;)) cip daca pun pe motor afecteaza cu ceva motoru?am 75 de cai....la cat pot ajunge cu el...?si computer de bord se poate pune pe ea daca nu am......?poate intrebarile sunt cam copilaresti da nu ma prea pricep io nush cat la masini:D cam care sunt costurile pt cai in plus si pt computer daca se poate pune....


daca vi la ploiesti te costa 200 euro: 1.7 DTI 55 KW / 75 CP 66 KW / 90 CP 165 Nm 210 Nm
  • djoso

  • Mesaje scrise: 53
  • Locatie: Hunedoara
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Jun 2009

  • Mesaj Privat
am inteles ca ar fi ceva probleme la remapare daca e modelu din 2000....e adevarata treaba?
  • mobel

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Corsa 2001 y17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Mai 2009

  • Mesaj Privat
djoso a scris:am inteles ca ar fi ceva probleme la remapare daca e modelu din 2000....e adevarata treaba?

nu sunt probleme. eu nu cunosc de nici o problema.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR