Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Blade_bla69

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2009

  • Mesaj Privat
cine imi poate spune ce sa fac,masina mea merge intrerupt mai exact in suturi mai mult cand e calda am fost la mai multe service-uri am facut mai multe diagnoze la diferitie service-uri,la diagnoeze daca ma duceam la unu imi dadea rateu la cilindru 4,am fost dupa o saptamana la altu alta diagnoza imi dadea la cilindru 3,m am apucat si am schimbat set bujii,EGR schimbat,bobina inductie schimbata,injectoare date jos si curatate,releu pompa benzina schimbat,sonda temperatura schimbata,pompa de benzina am schimbato si pe aia dar anu trecut prin septemreie dar ma lasat de tot de asta am schimbato,si nu imi facea probelama asta pe atunci,prin iarna a inceput sa merga asa,ce sa ii mai fac ca nici nu mai stiu,am fost si la astea la reprezentanta opel si a zis ca trebue sa dau motorul jos sa imi zica ce are,chestia e ca dupa ce am pus bujii noi si am schimbat si bobina sa sters si eroarea din bord adica becul ala martorul,dar nu a mers prea mult timp bine.orce raspuns si sugestie sunt bine venite va multumesc si scuze daca am mai gresti pe undeva la scris....
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,458
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Iti recomand sa citesti regulamentul
- ai postat in sectiunea gresita.
- ai formulat un text din care nu intelege nimeni nimica, ata din cauza exprimarii cat si din cauza greselilor gramaticale

Citeste pe aici pe forum, ia legatura cu baietii din Iasi (gasesi la sectiunea de intalniri cum poti da de ei)...
  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR