Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • deleted-21402

  • Mesaje scrise: 129
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Deci in ultima saptamana a lunii Iulie (25-26) are loc la Sighisoara, festivalul de arta medievala. Prin urmare eu am sa ajung acolo deoarece m-am simtit foarte bine in acel mediu.

Daca exista doritori printre noi dau urmatoarele coordonate:
Plecarea din Bucuresti (eu plec) vineri 24 iulie 2008 cat mai de dinimeata inca nu am o ora stabilita.
Cazarea la cort si dau urmatoarele locatii:
1 Vila Franka Adresa: Sighisoara, Dealul Garii Telefon: +40 265 771 046 preturi: 7lei/zi masina inauntru, 7 lei/zi de persoana, 7lei/zi de cort (dus apa calda, toalete, gratar, terenuri sport), este departe de cetate.
2 Aquaris Adresa: Sighisoara, str. N. Titulescu, nr. 2-4 Telefon / Fax: +40-265-77.21.10 preturi: 15lei/zi de persoana, 5lei/zi masina inauntru (acces la piscina proprie, dus apa calda, toalete, terenuri sport-cred, gratar), este aproape de cetate.
3 Camping Central Adresa: Sighisoara, Str.1 Decembrie 1918, nr. 30A Telefon: 0265-771946 preturi: 10lei/zi de masina, 10 lei/zi de persoana (dusuri apa calda, toalete, gratar), este aproape de cetate.

Mai multe detalii : http://www.sighisoara-trans...tpage&lang=ro

Socotelile le faceti singuri in functie de masina, persoane si corturi.
Ca idee eu am ales Aquaris-ul deoarece este aproape de cetate si ofera mai multe facilitati.
Atmosfera acolo este super!

Daca sunt doritori sa impartim drumul impreuna eu las aici un numar de telefon al meu : 0766.267.243.
Daca sunt doritori care ajung acolo dar nu pot veni de vineri dimineata si doresc ghidaj pana la locul de campare folositi cu incredere acelasi numar de telefon.

Toate bune!
  • indy

  • Mesaje scrise: 1,093
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Oricand cu mare placere astept sa revad amicii opelisti, oriunde in tara. In ceea ce priveste insa Festivalul Sighisoara, experienta pe care o am ma indeamna sa imi calc pe inima si sa las masina acasa: festivalul trebuie trait pe de-antregul, in deplinatatea spiritului sau boem: plecare vineri noaptea cu personalul, preumblatul inca din zori pe aleile si prin pietele cetatii, bere si concerte cat e ziua de lunga...
Asa ca in anii studentiei, fara masina, fara griji, doar cu prieteni si multa bere.
S-auzim si sa ne revedem cu bine!
  • deleted-21402

  • Mesaje scrise: 129
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Aug 2008

  • Mesaj Privat
Draga @indi, daca ai bagaje, poate cort, ma ofer sa ti le iau in custodie... asta ca sa fi cel mai liber si fara nici o grija pe tren Laughing . Faina ideea ta de a petrece acest festival! Poate ne vedem acolo.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR