Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Tutoriale
  • aquagen

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia 2014
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2008

  • Mesaj Privat
ionapostol a scris:Pai sunt un pic nedumerit ,asta nu e o rubrica de tutoriale!? Unde este tutorialul ?Mult prea generalist tratat mai degraba se incadreaza la "ce masina tare am" sau discutii generale...
Nu vreau sa par carcotas dar chiar vreau sa abordez asa ceva si niste pasi mai amanuntiti ar fi super.


Nu esti carcotas. Esti "altfel".
Te-ai trezit si tu dupa 3 ani sa comentezi, i-auzi "discutii generale".

Pai si tu ce vroiai sa vezi aici, sa proiectez placa de baza, sa o tai cu flexul si sa lipesc piesele cu pistoul de lipit ?
Crezi ca altii au facut asta? Cand am facut eu asta, erau in Timisoara 1 sau 2 care mai aveau asa ceva. Daca vroiam sa ma laud , nu dadeam detalii.

Initial acest topic se numea , CAR PC pe Astra G, dar a fost trecut de catre moderatori, din cauze neelucidate, ca si tutorial de la "In Car Entertainment", la 1 an dupa ce am facut modificarea.
Nu stiu ce iti imaginezi ca ar fi trebuit sa contina acest topic, pentru ca nu trateaza remedierea unei defectiuni sau reaparearea ei.

Era ceva de gen, "cam cine si ce isi monteaza prin masina pentru muzica si altele", nu ceva de gen " bei smechere uite ce scula de scula bazata mi-am pus bre", cu totate ca asta e adevarul.

Noi care postam asa ceva nu ne laudam mai mult decat se lauda altii pe alte forumuri din alte tari si sa recunoasteam ca de acolo ne-am inspirat si noi, in principiu NU E LAUDA, este un forum denumit CLUB, unde se strang prieteni si discuta de ce au mai modificat la masina lor.
Skip ads

  1. Home
  2. Tutoriale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR