Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Mai bine descarca un incarcator in el http://www.antena3.ro/stiri...iberat_77616.html
Am filmat "fauna" de pe strada mea, sunt destui de putini zilele astea cred ca au plecat la mare, dar sunt de ajuns sa va faceti o idee. O sa pun mai tarziu filmuletu.
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Olelei, ceribros, nici ala nu reprezinta pericol public? Io cred ca un politist pistolar ar trebui sa inceapa curatenia cu magistratii.
  • Barboo

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Corsa 2005 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Arzaiar focu sa-i arza, pai daca eram eu gabor sa moara bibi de nu-i culegeau creierii de pe soseaua nationala unde juca barbut. Pai ii aplica neica o cerectia a la Militia Comunista de isi aducea aminte si de cate ori a supt de la mumasa.

Mama lor de vagabonzi alcoolisti

Ma nene v-am spus eu ca trebuie sa luam masuri ca ni se urca in cap. Pai daca nici Politia nu-i mai poate stapani inseamna ca trebuie neaparat sa facem ceva. Daca incep sa se ia de noi pe strada sau de neveste, mame, copii, ai ?

Am mai spus-o si o mai spun, sa-i fereasca Dumnezeu sa se lege de mine pe strada, unde ai martori, ii mananc cu fulgi cu tot.

Auzi bre, ca nu spune, asta de la ars pe Politai era de-al lor sau de-al nostru, nu de alta da avem si noi printre ai nostri ceva specimene de Giboni si Babuini.

Propun formarea unei legiuni impotriva gunoaielor si cocalarilor
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Barboo si biela luati-va mastile albe plecam la vanatoare Smile
http://ro.wikipedia.org/wiki/Ku_Klux_Klan
Skip ads

  • Barboo

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Corsa 2005 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Aoleo

Mai oameni buni, a nu se intelege gresit, nu am nimic cu culoarea pielii, am prieteni si mai negriciosi si mai galbeni, Turci, Arabi, Africani, Coreeni si nu am nimic cu niciunul, pe mine ma deranjeaza lipsa bunului simt si cocalarismul, lipsa creierului si a manierelor si in nici un caz culoarea pielii, apartenenta religioasa sau mai stiu eu ce.

Pai eu i-as matrasi si pe ai nostri, dupa cum spuneam in mesajul anterior, ca si noi avem specimene de acest fel.


Retineti aspectul va rog.

Stima si Respect
  • mitz1982

  • Mesaje scrise: 323
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2003 2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Intradevar, avem si noi... gramada.
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Dupa cum am promis, 2 poze cu indienii de la mine, imi cer scuze daca sunt neclare dar aparatul meu lasa de dorit. Astia sunt doar ziua deoarece nu am aparat destul de performat sa ii filmez noaptea cand sunt in ambiantul lor natural. Laughing
;
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Mama ...da ai fauna mare pe acolo! Naspa rau...imi imaginez ce halimaiul dracu este seara de seara...toata vara! Shocked
eu aveam unu si asta tine cont...jandarm..care dadea maneaua la maxim in parcare, dar Barbosul din cer a tinut cu mine si ceilalti oamaeni si s-a mutat la Valea Calugareasca! Sa vina inapoi cand l-oi chema eu! Evil or Very Mad
Dap...BMW si Logan...bine ca statistica ne spune ca in aste doua marci se da coltu' cel mai des...si poate se reduc indienii prin selectie naturala...
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Din pacate se reproduc mai repede decat dispar! Sad
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
D_M_G a scris:Mama ...da ai fauna mare pe acolo! Naspa rau...imi imaginez ce halimaiul dracu este seara de seara...toata vara! Shocked

Aia sunt putini dupa cum spuneam, era o zi proasta, ar trebui sa vezi cum e seara cand ies si puradeii si mai apar si restu de manelari cu audi cu nr de germania cu VW si din pacate e si un astra G asta e viata
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Mah, io zic ca daca nu-l poti lua pe politstul cowboy sa incerci macar sa-i aduci pe cei doi studenti medicinisti ca stiu si aia meserie. Ea le-o suge, iar el le taie beregata. Apoi ii transeaza pe indieni si ii transporta in sistem chinezesc.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Un politist mai fraier decat pistolarul din povestea noastra:

Un politist timisorean a fost batut de rromi in timpul misiunii

Un politist din Timisoara a fost batut de mai multi rromi dupa ce a incercat sa aplaneze un scandal.

Agentul se afla in patrulare mixta alaturi de un jandarm pe o strada din localitate cand a fost solicitat sa intervina la un scandal izbucnit intre doua familii de rromi, informeaza Timis Online.

Ajuns la fata locului, agentului i-au fost smulse gradele de pe umeri si i s-a rupt camasa de pe el. Acesta a fost salvat din mijlocul rromilor de o alta patrula de jandarmi, chemata la fata locului de jandarmul care il insotea.

"Am intervenit la o sesizare facuta la dispecerat de o doamna. Spunea ca este un scandal in familie. Ajunsi la fata locului, am constatat ca o persoana din familie si-a agresat mama. Au devenit recalcitranti si mi-au rupt tinuta pentru ca ne-am bagat si am intervenit la fata locului", povesteste agentul principal Florian Daniel Rimel, potrivit sursei citate.

In urma altercatiei, politistul s-a ales cu mai multe vanatai si zgarieturi.

Agresorii au fost dusi la Parchetul de pe langa Tribunalul Timis unde au fost audiati pana tarziu in noapte. Tiganii au fost amendati pentru perturbarea ordinii si linistii publice, procurorii urmand sa decida si daca o sa-i acuze si de ultraj.


Astuia i-a fost frica sa se apare cu pistolul.
Skip ads

  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Politistul criminal din Galati ramane in arest

Tribunalul Galati a prelungit cu 30 de zile mandatul de arestare preventiva emis pe numele agentului principal Teodoru Toader, ajutorul sefului de post din comuna Oancea, care si-a impuscat mortal un consatean pe 2 august.

"Ieri (miercuri, n.r.), printr-o incheiere de sedinta, Tribunalul Galati a prelungit cu 30 de zile, pentru perioada 1-30 septembrie, mandatul de arestare emis pe numele inculpatului Teodoru Toader", a declarat, joi, presedintele Tribunalului Galati, judecatorul Carmen Sandu, citat de NewsIn.

O cerere de recurs poate fi depusa la Tribunal pana la sfarsitul zilei de joi, insa este posibil ca inculpatul aflat in arest sa o fi trimis prin posta, caz in care cererea poate sosi in zilele urmatoare.

Agentul principal Teodoru Toader a declarat recurs si la masura arestarii preventive pentru 29 de zile, dictata de Tribunal pe 3 august, insa actiunea i-a fost respinsa de catre Curtea de Apel Galati pe 10 august.

Pe 2 august, agentul principal Teodoru Toader, in varsta de 32 de ani, ajutorul sefului de post din Oancea, a tras sase gloante intr-un barbat de 28 de ani, Ciprian Musat, pe motiv ca asculta muzica la maxim in autoturismul pe care il conducea fara permis.

  • mihai_39

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2007

  • Mesaj Privat
biela, multi dau din papagal dupa tusa. Sunt curios ce reactie ai fi avut tu, cand tabarau toti nespalatii pe tine. Sau nu tii la libertatea ta? Poate viata ta, daca e unul mai breaz printre ei.
Vrei, nu vrei, asta e legea. Pm, daca vrei masuri, sunt atatea cai. Acum iti pui in cap toata lumea, daca te apuci sa-i "selectezi". Organizatii de protectie a drepturilor omului, rasism, egalitatea drepturilor etc.
Ce mi se pare de tot rahatul e ultima fraza. Procurorii sa decida daca ii acuza de ultraj. In mod normal, ar trebui sa-i arda bine la cur intr-un beci, dar ai nostri procurori se mai gandesc. Asa prind curaj dobitocii si li se rupe de oricine.
  • Peterr

  • Mesaje scrise: 408
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2010 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jun 2008

  • Mesaj Privat
Stiti ce cred eu? Ca daca n-ar fi un singur caz in care cocalarul cu maneaua la maxim este impuscat, dupa ceva timp s-ar ajunge sa nu se mai asculte nimic la volum mare, pe principiul: "Da' daca ma-mpusca?!"
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
mihai_39, nu cred ca ai citit cu atentie in acest topic care este pozitia mea!
  • ceribros

  • Mesaje scrise: 532
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Peterr a scris:Stiti ce cred eu? Ca daca n-ar fi un singur caz in care cocalarul cu maneaua la maxim este impuscat, dupa ceva timp s-ar ajunge sa nu se mai asculte nimic la volum mare, pe principiul: "Da' daca ma-mpusca?!"

Si asta ar fi un lucru rau ? Rolling Eyes Eu zic ca nu, dar nu o sa vezi tu asa ceva. Eu unu mi-am luat ieri pe Splai injuraturi si claxoane de la o cioara ca, vezi domne, nu am plecat in tromba cum s-a pus verde. Si el are jeep si trebuie sa treaca peste mine, binenteles ca am ridicat in mod politicos mana cu degetul din mijloc spre cer sa ii arata ca este chemat de alte forme de viata pe alta planeta.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Sa te fereasca Dumnezeu sa-i zici romulanului sa dea muzica mai incet!

Sofer de TIR ceh, ucis intr-o parcare din Arad

Un barbat de etnie rroma a fost arestat preventiv, luni, pentru o perioada de 29 de zile, iar alti trei sunt cercetati in libertate, dupa ce l-au omorat pe un sofer ceh de TIR, intr-o parcare din localitatea aradeana Socodor.

Barbatii au fost deranjati de faptul ca victima le-a cerut sa dea mai incet muzica din masina.

Din cercetarile facute de politisti reiese ca victima a fost atacata de patru barbati de etnie rroma, intr-un restaurant din parcarea situata in localitatea Socodor, in apropiere de Vama Varsand, pe DN 79 A.

Incidentul, in care Jiri S., de 44 ani, a fost lovit cu o sticla in cap de unul dintre cei patru barbati, dupa care ceilalti trei l-au lovit cu pumnii si picioarele, a avut loc in fata unui restaurant.

"Victima a fost preluata de un echipaj de ambulanta insa, pana la Spitalul Clinic Judetean Arad, unde urma sa fie transportat, a decedat", a declarat, luni, inspector principal Camelia Tuduce, purtator de cuvant al Politiei Arad.

Martorii incidentului au spus ca soferul ceh le-a cerut atacatorilor sa dea mai incet muzica din masina cu care au mers la restaurant, dupa care a fost agresat.

In urma cercetarilor efectuate, politistii i-au identificat pe Viorel B., de 27 ani, Adrian S., 23 ani, Florin B., de 20 ani, si pe Marius Andrei C., de 19 ani, ca fiind persoanele care l-au agresat pe soferul ceh de TIR.

"Cercetarile au stabilit ca Viorel B. l-a lovit cu o sticla de bere in cap pe cetateanul ceh", a declarat inspector principal Camelia Tuduce.

Cei patru barbati care au participat la agresarea victimei au fost retinuti pe baza de ordonanta si au fost prezentati, luni, Tribunalului Arad, cu propunere de arestare preventiva pentru omor calificat si ultraj contra bunelor moravuri.

Magistratii Tribunalului Arad au eliberat mandat de arestare preventiva pentru 29 de zile pentru Viorel B., pentru omor calificat, iar ceilalti trei cetateni de etnie roma sunt cercetati in stare de libertate.


Interesant este ca ceilalti doi sunt cercetati in stare de libertate. Nu prezinta pericol public. Evil or Very Mad
  • gxg_tm

  • Mesaje scrise: 1,176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Agila 2002 ARY
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
in tara asta de un maro moale , decat cei care ii prind pe hotii de masini sunt pericol public Laughing
si stit ce e mai rau , ca oriunde s-ar afla aceste specimene nu se pot integra in societate , fie ca sunt in italia spania anglia etc. toti nu ii mai inghit si de multe ori sunt confundati ca a fi romani si nu muste care se strang si bazaie unde e kktul mai dulce
o sa ajungem si noi ca italienii sa ne saturam de ei oare ? sau suntem prea sufocati de ei ?
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Zalau: Sofer de autobuz, batut cu ranga de rromi

Un sofer de autobuz din Zalau a fost batut cu ranga de patru rromi care se aflau in autobuz, pentru ca a indraznit sa le ceara bilet.

Soferul a fost deranjat de faptul ca cei patru faceau zgomot, motiv pentru care i-a intrebat daca au bilet. Rromii au scos o ranga si au inceput sa-l loveasca pe barbat, iar ceilalti pasageri nu au intervenit de teama, informeaza Antena 3.


E cumva un caz singular cel din articolul de mai sus? Din pacate cretinii aia nu au fost impuscati mai din timp de un politist exasperat!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR