Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • jE

  • Mesaje scrise: 8,464
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Are cineva inregistrarea concertului asta? Sau aveti idee de unde se poate face rost? Am sapat pe torente, dar nu am gasit nimic.
  • mihdoi

  • Mesaje scrise: 726
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Meriva 2006 Z16XEP 77kW
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Exista un program, WinMX (FREE) si o comunitate mare care il foloseste. Dezavantajul sau, ca faci download la viteza mica (in functie si de conexiunea celui de la care tragi, dar si de optiunea de limitare din program). Daca gasesti acelasi film (muzica, etc.) la mai multi utilizatori, poti trage in paralel. Folosesc acest program inca de acum 9-10 ani, cand aveam dial-up (un mp3 de 3-4M il dadeam jos chiar si intr-o ora Shocked )
Un film ce incape pe un CD il dai jos cam in 3-4-5 ore. Eu am avut rabdare, si mi-am facut o intreaga colectie (45-50 cd) de filme de desene animate (pentru pustoica) cu clasicele lui Disney si nu numai. Mi-au trebuit cam 3-4 luni, timp in care PC a mers nonstop.
Am incercat o cautare pt ce intereseaza, si se gaseste. Mai gasesti filme si muzica rara, de colectie.
Programul il gasesti pe net, este free, are pagina dedicata cu instructiuni, help, povestiri de la utilizatori, etc. Nu este obligatoriu sa ai ceva la share, dar daca iei, nu strica sa si dai ceva in schimb.
Bafta!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR