Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • sallsa99

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Salut,sunt din bucuresti, am probleme cu cutia automata, mai exact cu selectorul de viteza, daca poate cineva sa ma ajute cu curatarea lui sau schimbarea cu un altul sh.( X18XE 1.8 16V......fab 1997) sau daca se poate schimba cu o cutie manuala compatibila cu motorul.[b]
  • vtodan

  • Mesaje scrise: 186
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Aug 2008

  • Mesaj Privat
sallsa99 a scris:Salut,sunt din bucuresti, am probleme cu cutia automata, mai exact cu selectorul de viteza, daca poate cineva sa ma ajute cu curatarea lui sau schimbarea cu un altul sh.( X18XE 1.8 16V......fab 1997) sau daca se poate schimba cu o cutie manuala compatibila cu motorul.[b]


S-a mai discutat pe subiectul asta. Da un search si ai sa gasesti poate, rezolvare la problema ta.
Bafta !
  • sallsa99

  • Mesaje scrise: 40
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Nov 2007

  • Mesaj Privat
da mersi stiu dar am cerut daca poate cineva sa ma ajute sa-l curat sau cu un altul sh
  • jony_zuh

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 x18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Oct 2008

  • Mesaj Privat
am avut si eu probleme si am apelat la un meserias. In afara faptului ca m-a uscat de lovele,mi-a rupt si nuca de la tija care vine din selector.Problema in sine este ff simpla,daca vrei,sunt dispus sa te ajut. Eu stau in berceni-lamotesti. Suna-ma la 0766497243.Ion.
  • adytzu_rds

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2008

  • Mesaj Privat
fratilor la mine mai exact la o astra din 93 motor de 1800 cmc cutia automata in mansalier nu mai intra iar cand merg nu mai schimba vitezele
ce drac se intampla ca sincer nu ma pricep de loc si nici la mecanic nu m-asi duce fara sa am pic de habar ca ma usuca de bani.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR