Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • criss_slc

  • Mesaje scrise: 316
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Stiu ca cel mic a fost in renovare astfel ca saptamana trecuta a fost deschis cel mare pentru toata lumea. In ceea ce priveste momdalitatea de acces, eventual pot sa intreb cand mai merg pe acolo, probabil diseara sau cel mai tarziu maine. Pragul de 1.000 de lei cheltuiala poate intra in discutie la prelungirea valabilitatii abonamentului, adica peste 6 luni. Insa costul cel mai mare este cel de 360 lei, deci daca tu ii platesti de la inceput nu cred ca ii mai intereseaza cat cheltuiesti tu in aceasta perioada.

Poate te ajuta: http://forum.softpedia.com/...?showtopic=578932
Skip ads

  • alex1799

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Arena 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2009

  • Mesaj Privat
deci cel mare este de 16m lungime? credeam ca este semiolimpic , adica 25m..
si inca o intrebare.. taxa de o platesti la inceput este doar pt. a deveni membru si restul intrarilor se platesc separat? daca da cand/cum se platesc aceste intrari? sau suma care o platesti la inceput ca taxa de membru se adauga pe card si intrarile se scad din acea suma?
  • raluka14

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Mai este cineva interesat de abonament la IDM Club? Poate reusim sa ne stringem 10 si sa luam abonamentul redus pe 6 luni Smile
  • criss_slc

  • Mesaje scrise: 316
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Succes. Eu nu am reusit.
Skip ads

  • diana_000

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2009

  • Mesaj Privat
criss_slc a scris:Dupa un concediu in care mi-am reamintit cat de placut este sa inoti, ma bate acut gandul sa ma inscriu la IDM Club (cel din Grozavesti). Uitandu-ma pe site-ul lor am vazut ca exista posibilitatea unei reduceri a abonamentului pentru 6 luni daca ne inscriem in grup de 10 persoane.
In acest moment noi suntem 4, deci ne-ar mai trebui inca 6. Daca printre colegii bucuresteni sunt doritori, dati-mi un semn.

P.S. Nu vreau sa le fac reclama, doar incerc sa obtin pentru mine si altii un discount. Daca deranjez, imi cer scuze si rog un moderator sa stearga acest topic (nu ma supar).


Daca te mai inrereseaza un abonament la IDM redus pt. grupuri de 10 persoane, noi suntem deja 8. Mai avem nevoie de inca 2.
  • diana_000

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2009

  • Mesaj Privat
raluka14 a scris:Mai este cineva interesat de abonament la IDM Club? Poate reusim sa ne stringem 10 si sa luam abonamentul redus pe 6 luni Smile


Te mai intereseaza un abonament redus la club IDM pt. 10 persoane? Noi suntem deja 8.
  • diana_000

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Pentru OctavianM, alex1799, indy : mai sunteti interesati sa faceti abonament redus (10 persoane) la IDM? Noi suntem 8. Daca da, va rog sa imi trimiteti un mesaj privat cu datele de contact.
  • cezar_margine

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Calarasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Ma intereseaza pe mine...mai e valabi?
Skip ads

  • cezar_margine

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Calarasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Nu pot sa dau pe mesaj privat pentru ca nu am obtiunea, de-abia acum m-am inscris.
...s-ar putea sa mai fac rost de o persoana sa fim exact 10.
Cezar
  • diana_000

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2009

  • Mesaj Privat
cezar_margine a scris:Ma intereseaza pe mine...mai e valabi?


Da , mai este valabil. Daca puteti lasa un numar de telefon sau o adresa de mail, ca sa va pot contacta, ar fi OK. Sau daca imi puteti trimite un mesaj privat ar fi si mai bine (eu nu pot beneficia de aceasta optiune).
  • diana_000

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2009

  • Mesaj Privat
cezar_margine a scris:Nu pot sa dau pe mesaj privat pentru ca nu am obtiunea, de-abia acum m-am inscris.
...s-ar putea sa mai fac rost de o persoana sa fim exact 10.
Cezar


Da, mai este valabil. Te rog sa lasi niste date de contact o adresa de mail sau un nr. de tel la care sa te pot gasi... Nici eu nu am posibilitatea sa postez mesaje private....Multumesc. Smile
  • diana_000

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Cezar, hai sa vedem cum facem sa obtinem abonamentul la IDM , ok? Ai spus ca mai cunosti un doritor, in afara de tine, asa incat cu cei pe care ii stiu eu vom fi 10. Cum facem sa ne intalnim? Smile
Skip ads

  • diana_000

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Cezar, am mai gasit inca pe cineva. Tot pe net (sper ca nu esti tot tu!). Te rog sa imi lasi un mail ca sa iti pot comunica, dupa ce vorbesc si cu ceilalti, cand ne putem intalni cu totii.
  • criss_slc

  • Mesaje scrise: 316
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2002 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2007

  • Mesaj Privat
Bravo, va astept la balta. Poate o punem si de o "flota" ClubOpel Very Happy
  • byraul

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2009

  • Mesaj Privat
v-ati facut abonament deja?
  • cezar_margine

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Calarasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2009

  • Mesaj Privat
..scuze n-am mai intrat in ultima vreme, v-ati facut abonament deja? eu mai sunt interesat!
  • cezar_margine

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Calarasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2009

  • Mesaj Privat
mail-ul meu este exact ca nickname-ul, pe site-ul yahoo.
  • cezar_margine

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Calarasi
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Mai este cineva interesat?
Noi suntem 2..ar mai trebui 8!
  • membrul

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Mar 2013

  • Mesaj Privat
Salut

Vreau sa formez un grup de min. 20 de persoane pt. abonamentul de 900 LEI / 6 luni all inclusive la IDM varianta CORPORATE. Acest abonament este destinat persoanelor juridice cat si fizice. Pentru cei care nu detin firma exista una deja. Pentru inscriere tb. decat banii si buletinul. In acest pret puteti beneficia de urmatoarele servicii Wellness 1, FARA ALTE COSTURI SUPLIMENTARE:

- fitness
- aparatura cardio - 6 benzi de alergare; 6 steppere; 8 biciclete normale; 8 biciclete eliptice
- bodybuilding - cursuri de aerobic; cursuri de tae-bo; zumba
- zona de relaxare, piscina (15 m lungime x 1.53 m adancime), jacuzzi ( 3 cazi jacuzzi ), sauna uscata si umeda ( 3 camere sauna ).

Cei ce vor sa opteze pt. varianta de 360 Lei nu au nici o legatura cu acest anunt, dar va dau un exemplu: dc. mergeti doar la piscina de 8 ori/luna x 12 Lei intrarea = 96 Lei/luna X 6 luni = 576 Lei + 360 Lei(taxa de inscriere card ) = 936 LEI, deci un pic mai mult. Pe langa asta nu uitati ca puteti sa beneficiati in acelasi cost si de alte servicii(vezi mai sus). Singurul incovenient este ca tb. dam de la inceput cei 900 Lei.
Membrii Corporate nu vor mai plati nimic in plus pentru aceste servicii, ci doar pentru cele optionale precum masaj, ultraviolete, halat de baie, prosop, etc. Deasemnea puteti beneficia de reduceri de aproximativ 30% din tariful normal pentru acces la zonele Biliard, Bowling, Ping Pong, Darts indiferent de intervalul orar dorit.
La expirarea perioadei de 6 luni se face o anexa la contract.

Pentru seriozitate, va rog sa-mi transmiteti si pe mail numele intreg, CNP(tb. pt. contract) si nr. de telefon pe adresa de mail horia.pacurariu@yahoo.com

Pentru mai multe detalii puteti accesa urmat. link: http://www.idmclub.r...ess-program.php

Multumesc!
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR