Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Salut!
Am un Opel Vectra B 98' si as vrea sa stiu daca la modelul acesta geamurile se ridica din telecomanda.La mine la prima actionare a butonului de inchidere se inchid usile (logic Laughing ), iar la a doua apasare se blocheaza motorasele si usile nu se mai pot deschide nici din interior.
Aveti idee daca se pot ridica geamurile din telecomanda ?

Multumesc.
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
AI aici tot ce-ti trebuie Smile
Geamuri ...telecomanda...
Daca cautai...gaseai cu siguranta!
Valabil montajul si pentru Vectra ta! Smile Spor la treaba!
  • gabytzuxxl

  • Mesaje scrise: 833
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Jul 2009

  • Mesaj Privat
Mersi pentru nimic!
Crezi ca nu am citit threadul ala ? Eu am intrebat daca exista la modelul meu, nu sa bag toate prostiile in masina doar ca sa se ridice geamurile din telecomanda.
  • D_M_G

  • Mesaje scrise: 2,274
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2009

  • Mesaj Privat
gabytzuxxl a scris:Mersi pentru nimic!
Crezi ca nu am citit threadul ala ? Eu am intrebat daca exista la modelul meu, nu sa bag toate prostiile in masina doar ca sa se ridice geamurile din telecomanda.

Si altadata, cu placere! Chiar daca nu am dat cu bobii sa vad ce ai citit tu sau nu...
Daca citeai tot acolo, vedeai ca modelul tau nu are aceasta optinune! Dar ce mai conteaza...
Poate ca cei de la GM au tinut cont ca tu esti bucurestean si ti-au pus si optiunea asta....mai cauta!
  • andrei_hrz

  • Mesaje scrise: 43
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2003 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2008

  • Mesaj Privat
s-a montat asa ceva chiar si eu am montat asa ceva pe masina si D_M_G avea drepatate scria acolo cam cum se poate afla daca merge pus si daca merge cum sa faci
metoda de aflare daca exista aceasta optiune e inchizi toate usile la masina o inchizi cu cheia si si mai dai odata cheia la capat si ti acolo daca iti urca geamurile inseamna ca ai optiunea asta si pe urma intri pe topicu de mai sus si am scris eu tot ce trebuie sa sti sa o conectezi pas cu pas trebuie doar sa cauti
si nu o lua ca ca o jignire ci ca un sfat sa citesti inseamna cuvant cu cuvant nu pe sarite asta daca vrei sa intelegi ceva.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR