Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • marcusul

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1999
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Aug 2009

  • Mesaj Privat
haideti sa ne intalnim sa punem bazele unui service excusiv pt membrii clubului. acestia sa pota fi actionarii si beneficiarii acestui service;am putea sa beneficiem de preturi mult mai mici si am scuti o groaza de drumuri si timp.
  • biela-manivela

  • Mesaje scrise: 2,912
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Vectra 2003 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Eu cred ca ar da faliment un service exclusiv pentru membri clubopel.
  • andreim4

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2007

  • Mesaj Privat
folosind avest forum gasim informatii ca sa ne reparam singuri masinile acasa. care ar fi diferenta intre a veni la un service normal si cel al clubopel? cel care lucreaza acolo tot tre sa manance deci ce am rezolvat? tre platita macar o manopera care sa zicem ca e mai mica. legat de partea cu actionariatul... tu ai idee cat costa un tech2 pentru diagnoza? e 4000 euro. dar un elevator sau restul uneltelor ? ca sa nu mai zic de birocratie si restul ca sa infiintezi un service. iti trebuie un teren si o baraca in care sa functionezi si un mecanic si patalama la mana zic eu iar in final acest topic cred ca trebuia pus la sugiesti clubopel nu la opel vectra. bafta
  • Astra X16XEL

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2009

  • Mesaj Privat
marcusul a scris:am putea sa beneficiem de preturi mult mai mici si am scuti o groaza de drumuri si timp.

Inafara de faptul ca ar fi destul de greu sa gasesti niste prosti sa munceasca mai ieftin doar pentru ca x sau y intra pe un forum, ar mai fi problema cu distanta: Membrii sunt imprastiati in toata Romania.

Total absurd topicul, initial am avut impresia ca o parte din membrii forumului au pus bazele unui service si acum se incerca promovarea lui. Wink
  • andreim4

  • Mesaje scrise: 377
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1996 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jun 2007

  • Mesaj Privat
cineva de pe forum chiar a facut asta dar inca mai are de rezolvat cu birocratia si deabea dupa ce rezolva o sa inceapa sa isi faca reclama pe forum. nu dau nume pentru a nu crea probleme.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR