Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • djroby2005

  • Mesaje scrise: 21
  • Locatie: Bistrita-Nasaud
  • Masina: Zafira 2001 1.8
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Aug 2009

  • Mesaj Privat
buna sunt necajit ca nu mai pot invarti cheia in contact mi sa stricat peste noapte care ma poate ajuta sa imi spuna ce e de facut fara sa schimb contactul? daca puteti sa ma ajutati intrati la djroby2005 pe messenger
  • CapellaCt

  • Mesaje scrise: 1,624
  • Locatie: Deutschland
  • Masina: Vectra 2004 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Nov 2007

  • Mesaj Privat
djroby2005 a scris:buna sunt necajit ca nu mai pot invarti cheia in contact mi sa stricat peste noapte care ma poate ajuta sa imi spuna ce e de facut fara sa schimb contactul? daca puteti sa ma ajutati intrati la djroby2005 pe messenger

Ai incercat sa dai cu spray de contacte,lubrefiant?
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Salut. Eu repar astfel de probleme, de fapt sunt axat pe Opel si anume contacte (Opel Astra, vectra, zafira, signum ) , chipuri,immobilisers si bujii diesel rupte in chiuloasa. Suna-ma daca vrei si rezolvam. Repet, daca vrei.
0729148220
Inca ceva, este bun si spray-ul dar daca nu da rezultate, nu fortati pentru ca riscati sa rupeti ceva si e mai grav. Sunati ca nu gresiti.
  • lexuletz

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Alba
  • Masina: Astra 2004 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Sep 2008

  • Mesaj Privat
djroby2005 a scris:buna sunt necajit ca nu mai pot invarti cheia in contact mi sa stricat peste noapte care ma poate ajuta sa imi spuna ce e de facut fara sa schimb contactul? daca puteti sa ma ajutati intrati la djroby2005 pe messenger

De ce nu cauti mai bine pe forum? E veche problema cu contactu ... si nu e greu de remediat
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?p=293798
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR