Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • crst_g

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Salut,

Cine-mi poate recomanda un electrician bun? Masina e un Opel Vectra C. As prefera pe cat posibil in zona Alba-Iulia, Unirii, Vitan, dar e ok si in alta parte. Ma intereseaza om care sa rezolve problema si sa merite banii, de asta merg pe mana voastra ca si recomandare.

Multumesc.
  • danny23

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1997 X18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2009

  • Mesaj Privat
Daca ai nevoie de un electrician bun, lasa-mi un PM. Eu am avut probleme cu intraga instalatie electrica de la masina mea o vectra 1.8 16 v din '97 (imi incarca alternatorul foarte mult, 19-20 V si mi-a copt instalatia, pe langa asta imi ardea senzor dupa senzor. dupa zeci de meseriasi care mi-au diagnosticat masina si m-au pus sa schimb pe rand debitmetru, sonda lamda, vava relanti, senzor clapeta de acceleratie...am ajuns la el si mi-a desfacut instalatia electrica de la motor, si surpriza daca trageai mai tare de fire ramaneai cu izolatia in mana). Omu mi-a refacut toata instalatia cap - coada. N-am mai avut probleme. Il recomand.
  • ionutz2008

  • Mesaje scrise: 211
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra OPC 2005 Z28NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Aici mi-am reparat eu alternatorul si lucreaza chiar cu manusi si ingrijit si cu garantie.
www.mastermotors.ro/
  • dinca emil

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2001 y17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jul 2009

  • Mesaj Privat
dany23, am sieu nevoie de un electrician bun sa imi verifice niste fire in bord (intre cd si afisaj); daca mai ai nr de tel pune-l aici; merci !
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR