Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • cimpianadryan

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2001 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
vreau sa imi pun o suspensie sport si daca are careva vreo idee de care sa imi pun si la un pret acceptabil rog ceva sugestii am cumparat un weitec si am duso innapoi ptr ca era foare moale suspensia era mult mai soft decat cea originala apasam arcurile cu mana de jumatate nu stiu care era problema ei banuiesc ca nu trebe sa fie asa
  • bucifer85

  • Mesaje scrise: 334
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Jan 2008

  • Mesaj Privat
Simplu ! Iti tai din arcuri cate o spira sau iti cumperi niste arcuri sport si le adaptezi.

Amortizoaarele le poti incarca...

Uite se am facut eu la masina mea.... https://www.clubopel.com/vie...76&highlight=


In seara asta am pus-o la punct... Si pe drum spre Bucuresti (Urziceni- Bucuresti) am testat-o. Sunt ultumit pan' la Dumnezeu

NU te speria ca e asa joasa... Am venit cu ea 160-180 km (5 persoane) , fara sa atinga sau alte probleme (unde mai pui ca nu am ajuns la un nene sa-mi incarce amortizoarele pe fata, tinand cont ca cele de pe stanga este scurs)

Succes !
  • cimpianadryan

  • Mesaje scrise: 84
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Astra 2001 z20let
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Sep 2009

  • Mesaj Privat
bucifer85 a scris:Simplu ! Iti tai din arcuri cate o spira sau iti cumperi niste arcuri sport si le adaptezi.

Amortizoaarele le poti incarca...

Uite se am facut eu la masina mea.... https://www.clubopel.com/vie...76&highlight=


In seara asta am pus-o la punct... Si pe drum spre Bucuresti (Urziceni- Bucuresti) am testat-o. Sunt ultumit pan' la Dumnezeu

NU te speria ca e asa joasa... Am venit cu ea 160-180 km (5 persoane) , fara sa atinga sau alte probleme (unde mai pui ca nu am ajuns la un nene sa-mi incarce amortizoarele pe fata, tinand cont ca cele de pe stanga este scurs)

Succes !


ms da nu ma complic nu e prea indicat ce ai facut u eu oricum am nevoie si de alte amortizoare ptr ca sunt praf

mai astept sugestii
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR