Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • musafirul.nepoftit

  • Mesaje scrise: 109
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 1.4
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Salutare! Am un mp3 pioneer DEH 1800, model mai vechi.Il am de pe fosta masina.Atunci cand am luat solenza mi-a lasat si mp3.N-am avut nici o problema cu el si l-am oprit si pentru opel.Insa, de cand il am n-am reusit sa-i setez ora.Va rog,pe cei care aveti idee, sa ma ajutati si pe mine.Multumiri!
  • Y_GREC

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Corsa 1996 C12NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2008

  • Mesaj Privat
salut. am si eu tot un pioneer , doar ca ceva mai nou. am avut aceeasi problema ca si tine, nu stiam sa setez ceasul. inchide cd-playerul si apuca-te si apasa fiecare buton, ia-le la rand cum ar veni si tine apasat lung pe ele.....la unul din ele va aparea ceasul si apoi il vei putea seta. bafta
  • musafirul.nepoftit

  • Mesaje scrise: 109
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 1.4
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Salut.Cum sa inchid cd-playerul.Eu eram pe radio nu pe cd si am apasat lung pe ele.La unele cum sunt cifrele de la 1-6 daca tii lung apasat setezi postul pe acea frecventa.Dar pe restul nu se intampla nimic.Oare atunci cand sunt pe cd sa incerc asa ceva tinand cont ca nu comut posturile in acest timp fiind dat pe cd?
  • musafirul.nepoftit

  • Mesaje scrise: 109
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 1.4
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Gata, tocmai l-am setat asa cum mi-ai zis.Am inchis de tot, apoi am aprins doar ceasul care era decalat apoi am tinut apasat pe mai toate pana am vazut care era.
Te mai intreb un lucru.Stii cumva daca are vreun buton care in timp ce asculti mai tare si suna telefonul sa poti apasa direct pe el si sa se reduca volumul?
  • Y_GREC

  • Mesaje scrise: 44
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Corsa 1996 C12NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Oct 2008

  • Mesaj Privat
in primul rand imi pare bine ca ai rezolvat cu ceasul. in al 2-lea rand ....ce sa-ti spun ?! eu la cd-ul meu am telecomanda si pe telecomanda am un boton Wink) pe care scrie ATT ...de acolo se reduce volumul. nu stiu si nu cred ca ai pe cd direct butonul asta. dar...asta ar trebui sa scrie ATT. bafta...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR