Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • doru_a

  • Mesaje scrise: 471
  • Locatie: Deva/Hunedoara
  • Masina: Astra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Si eu pot sa afirm cu martori ( ca dovezi nu am si sincer imi pare rau ca n-am filmat pe telefon faza) ca am vazut un consilier local de la PNL care cu masina personala aducea romi la vot in circumscriptia in care am votat eu din localitati ( sate) aflate la 20-30km distanta. Intamplarea a facut ca eu sa votez de dimineata ( dupa ce am iesit din servici) si dupa-masa mi-am dus parintii sa voteze ( tata fiind cu un handicap avea nevoie de ajutor). Culmea ca acel consilier inca isi facea "treaba" cu sarg. Culmea tupeului unul din tiganusi o intreaba pe maica-mea " D-na votati cu Geoana?" Raspunsul a fost promt: "Eu stiu ca votul e secret!?"
Concluzia mea este ca toti avem probe ca s-au fraudat alegerile insa problema este ca toti au comis fraude ( atat PDL cat si PSD si PNL)mai mult sau mai putin ( fiecare dupa posibilitati) deci nu exista inca un partid imaculat cu drept de "a ridica piatra" si cred ca aceste alegeri vor fi validate.
Skip ads

  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Dezamagit de alegeri
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,098
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Sorine, nu mai cere inchiderea topicului ca e mai distractiv decat cel cu "Sa ne descretim fruntile".
Dar ar trebui inchis chestionarul. Aici chiar nu-i mai inteleg pe cei care mai voteaza. Ce vor sa demonstreze?
Dar topicul sa ramana deschis. E super fain. Sunt la serviciu si de o oar stau si citesc si ma distrez de cata pasiune exista in unii, indiferent de culoarea lor...
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
mariusgmg a scris:Sorine, nu mai cere inchiderea topicului ca e mai distractiv decat cel cu "Sa ne descretim fruntile".
Dar ar trebui inchis chestionarul. Aici chiar nu-i mai inteleg pe cei care mai voteaza. Ce vor sa demonstreze?
Dar topicul sa ramana deschis. E super fain. Sunt la serviciu si de o oar stau si citesc si ma distrez de cata pasiune exista in unii, indiferent de culoarea lor...


poi asa muncesti dumneata?
ai vreun nr. de telefon de-al sefului tau?
trimitemi-l pe privat te rog si numele complet .
pai cum sa mearga tara frate Shocked
Skip ads

  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
Da de ce trebuie tara sa mearga ? Laughing Eu vreau sa ramana aici Razz
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Nu-i da numarul Marius...ca omul asta lucreaza pentru Basescu(bre'Victore atentie ca mariusgmg,unde lucreaza poate sa-ti "taie"netul) ....si cauta oameni de disponibilizat. Pai sa inchida poll-ul ca unii baga voturi multiple. Laughing Si cum se zice la romani: Servici usor,Marius. Wink


Ultima modificare facuta de URAGAN la Mie 09 Dec, 2009 12:03 am
  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
hotii Shocked !
  • Zenith

  • Mesaje scrise: 86
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 1.9 cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mai 2008

  • Mesaj Privat
ovidiu.SB a scris:Dezamagit de alegeri



genial frate... am ras cu lacrimi.........
Skip ads

  • jE

  • Mesaje scrise: 8,463
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
vladf si D_M_G au luat 3 zile pauza, sa se calmeze, ca prea se balacareau reciproc.
Asta e si de avertisment pentru altii, care confunda forumul cu discutiile dintre Basescu si Geoana, si considera absolut normal si extrem de civilizat sa isi faca colegiid e forum in fel si chip.
  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
• Ora 21. Am castigaaaaaat. L-am invins pe Basescu cu 52-48, frate o sa-l trimit la taiat de stuf in Delta, la Vantu voi reforma Romania voi anula toate taxele si inpozitele care ma incurca de cate ori trebuie sa ies la televizor sa vorbesc oamenilor care m-au votat si carora le multumesc asta e victoria lui Crin si a lui Hrebengiuc desi e victoria mea sunt fericit va pup si ne vedem la nationalizare !


restul aici http://anonymusgerula.wordp...ierdut-alegerile/
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Politica le trebe la unii...politica au. Bai fratilor chiar fain filmul pus de ovidiu.SB. Dar nu cred ca-i tot...sau n-am fost eu atent si la final scrie va urma ? Shocked
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
URAGAN a scris:Nu-i da numarul Marius...ca omul asta lucreaza pentru Basescu(bre'Victore atentie ca mariusgmg,unde lucreaza poate sa-ti "taie"netul) ....si cauta oameni de disponibilizat. Pai sa inchida poll-ul ca unii baga voturi multiple. Laughing Si cum se zice la romani: Servici usor,Marius. Wink


daca-i trimit niste `prieteni` dotati eu zic ca-mi face acte instant pe casa.
ce ma iei tu cu `net-uri` de astea de doi lei.
noi aicea la Galati lucram la nivel inalt , nu ne complicam cu firmituri de 25 de lei pe luna.
Skip ads

  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
va urma peste 5 ani Laughing
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Eu zic ovidiule sa nu te pripesti...fii si tu mai optimist,mi-as dori sa mai vad episoade ca nu stiu daca trecem de 2012 dupa calendarul aztec. Laughing Laughing
  • mariusgmg

  • Mesaje scrise: 4,098
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Pai da, asa e pe la noi. Mama lor. Au toti net si taman aici la mine, la munci, merge netul ca naiba. Sau o fi primul pas al dictaturii?!? Smile
Victor, la mine e invers: daca stau intra bani in societate. Functioneaza toate echipamentele. Beleaua e cand se defecteaza. La secunda se calculeaza banutul. Sa vezi atunci cum "percutam" printre tranzistori, circuite integrate si alte "rahate". Asa imi iesi rima. Rahate, almanahe... Smile
Si apropo de cele zise de noi doi cu vreo .... "X" pagini inainte: daca nu e e carnati e mai bine ca vin la un peste...
  • deleted-18977

  • Mesaje scrise: 2,349
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Mai 2008

  • Mesaj Privat
nu te mai deranja cumetre, ca nu mai dau nici un peste.
sa dati voi ca ati primit toti sacose ``moca``.
va las acuma ca ma ``solicita `` sotia........, [ aiurea , doarme de doua ore cu tot cu talibani]
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
mariusgmg a scris:...daca nu e e carnati e mai bine ca vin la un peste...


Iote bre Victore ca asta-i omul ce ti-o promis ca vine la Galati. M-am scos... Laughing Eu n-am luat nimic,ti-am zis ca accept de acum-incolo. Wink
  • ovidiu.SB

  • Mesaje scrise: 462
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Corsa 2007 Z12XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
""Geoana la poarta lu' VANTU “-Tu esti Mircea ?” – Da imparate, sunt un prost si jumatate""
""Geoana a reusit sa smulga infrangerea din bratele victoriei""
""Din cauza climei temperat-democrate, Vântu nu bate suficient de tare in Romania.""
""De astazi inainte, in Romania nu mai este valabila zicala “prost sa fi, noroc sa ai”


Ultima modificare facuta de ovidiu.SB la Mie 09 Dec, 2009 12:29 am, modificat de 2 ori in total
  • G_S_C

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Bai frate, da ce-i aicea, chat?
Da voi n-aveti sirvici?
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,811
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Sase...sase,or venit prahovenii... Laughing Laughing Wink Sa-i dam si lui filmul ca se plictiseste....
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Chestionar

Cu cine votezi in Turul 2 de scrutin?
Traian Basescu 57%
Mircea Geoana 42%
211 voturi

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR