Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri
  • amg

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Salutare din nou!
Chiar daca sunt inscris de ceva vreme in acest club, imi pare rau ca nu am timp suficient sa particip la mai multe discuti. In fine, vreau sa spun ca anul trecut am schimbat kadett-ul (acum il foloseste tatal meu Smile pentru ca nu am vrut sa ma despart definitiv de el) cu un astra g 2001; decizia de a tine aceasta masina a fost legata de gasirea unui mecanic bun, intrucat la service-uri nu sunt destul de motivati sa-si faca treaba si mai trebuie sa faca si plan! Ideea este ca am gasit un mecanic foarte bun si ca nu mai vreau sa aud de service, intrucat lucreaza in acelasi mod - are programe de diagnoza, etc. Iar despre service-uri, sunt foarte dezamagit, intrucat am fost la diagnoza la 3 service-uri autorizate opel: erebus, di-bas si gtt si am aflat 3 rezultate diferite... ce sa mai spun, cu masina e ca si cu doctorul, cu cat mergi la mai multi, cu atat mori mai rapid Very Happy Nu vreau sa fac reclama negativa aici, dar poate pe cineva poate ajuta si parerea mea.
Sa auzim numai de bine!
  • Pyroman
  • **
  • 67 mesaje
  • din 19 Jul 2006
  • Astra 2003 1.6 16V, 74 kw 101 CP,Z 16 XE
  • Bucuresti
  • Pyroman

  • Mesaje scrise: 67
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 1.6 16V, 74 kw 101 CP,Z 16 XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Te rog recomanda-ne si noua mecanicul tau. Un numar de telefon, adresa service-ului......ceva. Merci anticipat.
  • lucian_v

  • Mesaje scrise: 123
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Oct 2006

  • Mesaj Privat
Da ar fi foarte frumos sa ne spui si noua ,....multi am vazut ca se plang de service-uri pe aici...
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Service-uri

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR