Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • B.O.R

  • Mesaje scrise: 95
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 1997 x20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Nov 2008

  • Mesaj Privat
Am hotarat sa deschid aceasta discutie deoarece chiar acum luni am patit-o,ma aflam pe dn 13 in loc Feldioara si la un momentdat mi-a sarit un caine in fata.pur si simplu nu am mai putut sa il evit si l-am lovit in plin,rezultatul impactului:spoiler distrus pe partea dreapta,proiector praf apoi in interior radiatorul plus pompa de servo Sad Sad Sad Asa ca incepe sa ma cam enerveze cainii liberi .
Skip ads

  • ExpressVectra

  • Mesaje scrise: 598
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Da trebuie sa te gandesti ca au si ei suflet si ce ai patit tu a fost un caz nefericit am patit si eu la 120 Km nu am facut prostia sa franez dar mi-a parut rau si imi pare rau pt. acel catel . Am avut doar un bandoul spart Shocked
  • iuly_ang

  • Mesaje scrise: 122
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Vectra 2005 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Oct 2009

  • Mesaj Privat
una din cauze pt care platesc casco Shocked
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Nene, da era cat un vitel?
Trebuia postat la ”Discutii generale”
Skip ads

  • Astra X16XEL

  • Mesaje scrise: 537
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1995
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2009

  • Mesaj Privat
S-a mai discutat despre animalele din drum. Pana acum mi s-a intamplat de multe ori sa-mi sara animale in fata masinii, mai ales in zona Moldovei unde e ceva normal sa dai drumu' la vaci/cai si acestea sa se intoarca singure la casa stapanilor.Cred ca singura solutie e sa circulati cu atentie si sa reduceti viteza in preajma animalelor.

Problema e cu betivanii, care sunt o alta specie de animale. Exemplu concret: pe 12 octombrie ma intorceam acasa de la service(cu masina reparata teoretic) iar pe o straduta dintre blocuri se vedeau in departare doi betivani care se clatinau pe partea dreapta a drumului. Am intrat pe contrasens de frica sa nu sa se impiedice si sa cada in fata masinii, cand unul dintre ei incepe sa se clatine spre mijlocul drumului. Flash-uri si claxoane iar tampitul in loc sa se retraga pe marginea drumului incepe sa alerge in zig-zag pe mijlocul drumului nestiind in ce directie sa o ia. Normal ca tot betivanul era cu gura mare ca unde am invatat sa conduc si alte prostii de genu.
  • ExpressVectra

  • Mesaje scrise: 598
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Curios eu credeam ca la bucuresti sunt mai multi caini. Pentru ca in parcare la carrefour am fost "atacat" de un caine cu logan ! Laughing si altii in trafic flash si claxoane Smile Eu personal la Bucuresti am vazut toate animalele posibile! nu mai iau in calcul rotile intepate de serpi pentru ca am parcat pe vizuina "lui" fara acte pret de 30-40 min.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR