Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • boxer

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2005

  • Mesaj Privat
am un opel omega b recent achizitionat si parca nu trage motorul.dupa parerea mea ar fi turbo ca nu cupleaza.se aude si un fluierat usor cand accelerezi,se poate ca turbo sa fie dus? Crying or Very sad sa imi pun un turbo second sau sa il reconditionez(adica sunt la o firma care zic ca schimba toate piesele in el doar carcasa ramane cea veche)...
cealanta problema.
recent am schimbat amortizoarele pe spate si masina sta putin lasata.eu umbland mai tot timpul cu masina incarcata ma gandeam sa schimb suspensia spate de pe arcuri pe perne de aer,am un prieten foarte bun care este importator perne aer suplimentare autoutilitare si autoturisme.oare cum se va comporta masina?tin sa precizez ca aceste perne se pot regla in functie de incarcatira.va multumescanticipat
  • mishu2000

  • Mesaje scrise: 189
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 x20xev
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut! Vezi ca ai o pompa de motorina in rezervor, verifica prima data pompa asta poate sa fie cauza.
  • boxer

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2005

  • Mesaj Privat
mersi voi verifica.dar cati bari trebe sa bage?
  • eduard33

  • Mesaje scrise: 1,502
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Omega 1997 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2004

  • Mesaj Privat
nu recomand pernele de aer...in primul rand nu cred ca se potrivesc fara sa faci modificati...daca pui greutati pe masina des, foloseste suspensie pt drumuri rele...iti ridica masina cu cativa cm si arcurile sunt un pic mai tari...am avut asa ceva pe masina si le-am dat jos pt ca nu-mi placea ca era asa ridicata...daca esti interesat, le vand la un pret f. bun...sunt noi.
toate bune
  • boxer

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2005

  • Mesaj Privat
cu cat le vinzi?
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR