Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • capatina danut

  • Mesaje scrise: 71
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1991 20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2010

  • Mesaj Privat
salut, va rog dati-mi si mie un sfat in legatura cu cele doua masini. Am o vectra a din 91' motor c20ne cu gemuri, oglinzi el, si care finctioneaza bine, (nu ma lasat in drum in cei trei ani jumate de cand o am) si am gasit un citroen xantia break la un samsar, din 97' motor, 20hdi, 430k, inscrisa, lovita usa spate dreapta, suspensie hdraulica. Vrea o dif de 25 mil si masina mea. Itrebarea este daca merita sa fac schimbu sa nu? Rolling Eyes
  • Sileticu

  • Mesaje scrise: 371
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 1996 x17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Nu te incurca cu samsarii, mai te costa achizitie/indreptare usa spate + vopsit si sigur alte hibe ascunse ale masinii.
  • capatina danut

  • Mesaje scrise: 71
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Vectra 1991 20ne
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2010

  • Mesaj Privat
Se pare ca sunt putini care cunosc acest model, multumesc sileticu, a cazut intelegerea si am ramas cu vectra mea.
  • inger_si_demon_xxl

  • Mesaje scrise: 122
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1993
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Nov 2010

  • Mesaj Privat
mai buna alegerea care ai facuto sa ramai cu vectra ta ca o cunosti si de buna si de rea. si neamtu-i neamt dal in masa.cand el scotea masini cu dotari anii 90 si pana azi altii se minunau nu mai zic de ai nostri asa ca vectra e tanc pe langa alte masini. eu am lovit-o mai grav umpic si tot nu ma indur de ea iubesc masina asta mult mai mult ca pe nevasta. Razz cu respect pentru alegere.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR