Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Shiva

  • Mesaje scrise: 1,976
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Aug 2009

  • Mesaj Privat
DB77AAA: Specificatiile sunt chiar ok pentru un laptop de birotica. Sa-l folositi sanatosi Cool
Intrebare: merg softurile de Opel instalate pe el, ca vad ca vine cu W7 Home?
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Al meu e AMD triple core Shocked , hdd 250, si fara SO. Nu ma intereseaza asa mult programele de opel, am un Atom de la Acer si un Amilo pro pentru asa ceva.
Momentan rulez pe un WIN 7 ca era mai la indemana, insa mai am rezervata o partitie pentru XP, pentru ca pe cd, DA, vine cu cd si drivere, se gadesc si tot ce trebe pentru win XP. Mai am de lucru, pentru ca nu vede camera si bluetoth, insa ma asteptam la un laptop la asa buget sa fie mai complicat. Pana cum sunt foarte multumit, singurele lucruri contra, enerveaza ledurile de la accesorii ce sunt cam puternice, iar sunetul este jenant de slab si ar mai fi plasticul ce inconjoara tastatura care e argintiu, nu negru ca in poze. Pentru o utilizare office si net e arhisuficient.

Inca o data, pentru 10 mil, e cam la super oferta, mai ales ca e mare. La magazine online sare lejer de 12. Daca va duceti special sa cumparati, sunati inainte, se vindeau ca painea calda.
  • ririnel

  • Mesaje scrise: 2,083
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Tot din "Crf" va puteti lua invertor 12V->220V, 400W, la pretul de 128 lei. Pret intreg cca 170 lei.
  • deleted-18718

  • Mesaje scrise: 320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2008

  • Mesaj Privat
La Selgros toate uleiurile auto au 20% reducere
Am luat Mobil 1 New Life 0W40 - bidon 4 L la 158 ron.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR