Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • turatii

  • Mesaje scrise: 293
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Am vazut topicul cu GPS. Am o problema, mai exact o Vectra B cu navigatie si telefon. Ce posibilitati exista (daca exista) sa fie functional pe Romania sistemul de navigatie? Este cu CD. Gasesc CD-ul undeva? Care aveti asa ceva, sariti cu opinii, please.
Skip ads

  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
http://www.navteq.com/Produ...System=109%2F1@CD
  • zafirul

  • Mesaje scrise: 1,444
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Apr 2004

  • Mesaj Privat
e najpa pt ca orice alegi ai raspunsul asta:

European Product List
Update Maps for:
Europe / ROMANIA / / OPEL-VAUXHALL / Vectra / 2004

Sorry, there are no maps available for that area. Please see the list of maps for your system in the table below.


poti schimba anul (eu am incercat cu 2001, 2002, 2004, cu zafira si A si B)
dar tot cu scuzele ramii...
  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
daca astia nu au, atunci nu exista (inca)
Skip ads

  • turatii

  • Mesaje scrise: 293
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Atunci intreb, ca nu ma pricem la asta, sistemele astea de la topicul cu GPS sunt diferite, deci CD-ul lor nu merge pe sistemul Vectrei, nu? Ala merge doar pe IGO sau pocket PC, banuiesc...

Raspunsul la cautarea pe linkul lui Thanatos:
Search results for romania


Matched 3 pages in 0.04 seconds [ Sort by Date ]

1. NAVTEQ
english deutsch español français japanese MAP UPDATES Track Driver Feedback Status Required Fields* First Name:* Last Name:* Salutation: Company: Building/ House: (PO Boxes are not accepted) Address Line 1:* Address Line 2: City:*
... POLAND PORTUGAL ROMANIA RUSSIA SWEDEN SLOVENIA SLOVAKIA SAN MARINO TURKEY UKRAINE VATICAN CITY Lang ...
cache

2. NAVTEQ
Sample Data for Oracle 10g Spatial and the new 10g Geocoder Please Complete Registration to download Sample Data Required Fields:* First Name:* Last Name:* Company: Street Address 1:* Street Address 2: City:* State/ Province:* Zip:*
... Puerto Rico Qatar Romania Russia Saudi Arabia Serbia Serbia and Montenegro Singapore Slovakia Slove ...
cache

3. NAVTEQ Database Coverage: Registration
Please fill in the form below to request access to or help with the Database Coverage site. Please ensure that your email address is correct, as your password will be sent to the address given. Fields marked with * are required. Title:
... Puerto Rico Qatar Romania Russia Saudi Arabia Serbia Serbia and Montenegro Singapore Slovakia Slove ...
cache


Nu inteleg foarte clar, dar se pare ca e un "Romania" pe acolo... Acuma nu stiu nici cu Navteq-ul care e treaba. Pe Vectra e navigatia lor de la Opel, nu stiu cum ii zice, dar o stiti voi, aia care se combina si cu telefonul. Era optionala la B.
  • turatii

  • Mesaje scrise: 293
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Deci dupa o cautare mai precisa, se pare ca nu e pentru Vectra B update harta pentru Europa de Est. Naspa! Parca am fi in Africa...
  • Deviltry

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 1998 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2005

  • Mesaj Privat
http://www.gpsmore.ro/
Navn' go limousine
  • cipo

  • Mesaje scrise: 192
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Nov 2005

  • Mesaj Privat
vesti bune de la Navteq; daca s-ar tine de cuvant ar fi excelent.

foarte important este interesul pentru aceste harti, iar interesul este manifestat nu atat de "bastinasi" cat de cei care vor sa strabata tara noastra. atata vreme cat nu avem autostrazi si sosele care sa atraga traficul interesul se pastreaza scazut.

cum scrie si in semnatura, pe masina am instalat sistemul de navigatie Siemens NCDR bazat pe hartile livrate de cei de la Navteq, iar intentia lor nu poate decat sa ma bucure. eu am harta completa pentru Germania si cele mai importante strazi din Europa. in Germania functioneaza excelent, a gasit toate adresele pe care le-am cautat, iar la intoarcere m-a ghidat cu succes pana la intrare in Ungaria.

chiar daca hartile pentru Romania se lasa asteptate (eu sper sa fie editate inainte de a-mi vinde masina Very Happy), merita sistemul de navigatie chiar si numai pt LCD-ul acela maaare. m-am obisnuit cu el, iar pentru urmatoarea masina va fi un criteriu important in decizia de achizitie.

PS: are cineva si alte CD-uri, sunt interesat de o "colaborare" Smile
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR