Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • LDivora

  • Mesaje scrise: 3,096
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH/PSG16
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@KoSmO: Ai scris ca ai incalzire in scaunele din fata, nu ca este si functionabila. Au mai avut si altii si nu erau butoanele la locul lor, desi aveau cablajul tras. Faptul ca ai Bertone nu iti da dreptul (asa cum am tot vazut ca fac cei ce au aceasta masina) sa sari la gatul nimanui. Deci, mai usurel!
In alta ordine de idei, ai putea sa spui ca tu cauti firul de dezactivare TC si nu firul de TC, asta asa ca o paranteza. Inainte de a cauta paiul din ochiul vecinului e bine sa vezi barna ta din ochi!
Skip ads

  • KoSmO

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Sincer nu caut sa ma cert cu nimeni , ca de facut rau e usor , imi cer scuze daca am raspuns pe un ton mai intepat , interesul meu era doar de a afla ce sunt firele acelea.

Cum am geamuri fixe pe spate , nu prea cred ca firele acelea sunt pentru gemurile de pe spate .
  • dew

  • Mesaje scrise: 1,115
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2002 Y22DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jun 2008

  • Mesaj Privat
aco_008 a scris:Mufa asta e cumva pentru magazia de cd-uri? Am dat de ea azi cand schimbam filtrul de polen, e sub torpedou si avea capatul infasurat intr-un burete.


garantat este pentru magazie, iti poti pune un ccr600+cdc3 si ai si caseta(pentru caseta adaptoare - line-in) si 4 cd-uri la indemana Wink
  • radu_cosmin

  • Mesaje scrise: 33
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2003 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2010

  • Mesaj Privat
Am o vectra c din 2004. nu avea cotiera. cu chiu cu vai dupa indelungi cautar la dezmembrarile din Spania, gasesc o cotiera . Am demontat am vazut ca se potriveste, totul este OK. Insa daca aceasta cotiera este prevazuta si cu "guri de aerisire" pt pasagerii din spate, iar eu am tot ce-mi trebuie, toate conductele, de ce sa nu le pun. Le pun, se potrivesc, ok,dar problema mea este cum fac sa dau drumul din aeroterma si pt partea din spate ? ca din moment ce masina nu a avut inainte ma gandesc ca au fost oprite de undeva, poate din aeroterma, de prin bord. Avea si scrumiera in spate si am conectat-o pt ca avea cablu cu mufa special pt asa ceva .oare se poate solutiona cumva?
Skip ads

  • xqzme

  • Mesaje scrise: 0
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2008

  • Mesaj Privat
salutare, mi-am dat jos mocheta din portbagaj ca s-o curat ...si am observat o mufa pe interior ( in portbagaj ) si nu stiu de la ce este ....masina un astra g coupe 1.8

poze :


  • KoSmO

  • Mesaje scrise: 82
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2007 Z18XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Sik , posibil sa fie mufa care duce la mufa principala la priza de remorca
  • nicuiry

  • Mesaje scrise: 107
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2007 1.3
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Am si io o rugaminte sa imi spuna si mie cineva pentru ce sun mufele respective este vorba de o corsa d 2007 cdti
multumesc

Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR