Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • beynur

  • Mesaje scrise: 206
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Zafira 2006 Y2,2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2007

  • Mesaj Privat
http://www.google.it/url?sa...UU1v-DX2wQRx7Wqyw

http://www.google.it/url?sa...j12GZXrFBDl7geqqA

@ecstrim-----click mai sus si gasesti.detalii in al 2-lea link,numai ca trebe sa platesti innainte cazarea.
@lica 18-eu mai bine stau acasa decat sa ma duc cu broscarii aia.broscari,pe care ii vad in fiecare zi.si chiar daca zici ca e o ocazie sa ne intalnim noi cei din romania,oricum nu o sa fie prea multi.2-3 maxim Sad


bafta si numai bine Very Happy
  • ecstrim

  • Mesaje scrise: 335
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Astra 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jun 2008

  • Mesaj Privat
beynur: daca citesti penultimul meu post (in afara de asta) ai sa vezi ca am spus ca in Italia sunt doua cluburi mari si tari: astraclubitalia.it (observa ca numele de domeniu este complet diferit fata de ce tot insista colegul) si astraclubj.it (unde mai nou sunt webmaster). Linkul dat de tine duce fix la astraclubitalia.it.

Broscari ne-broscari, unul din ei zice: "Inainte de toate, prietenia este pasiune [pentru ceva (n.trad)]]"... ca sunt broscari sau ca nu sunt (mie nu imi prea plac italienii dar cand intalnesc un om il admir), daca vrei sa stai "in companie buna" (expresie italieneasca) mergi la intalnire; te simti bine, mananci bine (si e 150% pe bune), ma rog, tot ce presupune o intalnire. Daca nu, stai linistit unde esti si tot te simti bine chiar daca o faci in alt mod.

Daca mi-ar permite situatia actuala eu m-as duce fara sa ma gandesc de doua ori. Din pacate acum trebuie sa ma preocup de lucruri mult mai grave decat asta

Un salut,
Mihai
  • tonytm

  • Mesaje scrise: 4,479
  • Locatie: Timis
  • Masina: Signum 2005 Z19DTH 190CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Probabil si de romani ati fi satuli daca ati trai pe aici. Laughing
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR