Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
mihaifri a scris:sa nu credeti ca toate pozele de acolo sunt din masina mea am pozat la toti cei care le-am montat,dar sunt si dubluri cu bordu meu ca sa se vada mai multe posibilitati ,eu m-am rezumat doar la combinatia de alb si rosu o sa revin cu poze cand va fi gata


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Skip ads

  • dsign

  • Mesaje scrise: 250
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2004

  • Mesaj Privat
bai mihaita, nu stiu de unde ti-a venit tie ideea asta cu mai multe culori pe tabloul de bord, si asezate asa aiurea... ideea e ca nu prea e bine ce faci tu... si nu te-as sfatui sa mai freci placa aia mult, caci intr-o zi n-o sa se mai aprinda nimic... (asculta si tu sfaturile unuia care a facut sute de tablouri de bord Wink )
  • mihaifri

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2006

  • Mesaj Privat
dnule DESIGN se pare ca nu intelegi cum sta treaba si nu terminati cu mistourile am sa pozez masina toata sa va arat cum arata .daca tu ai facut sute eu mii nu sunt rautacios si nu cred ca am comentat eu ceva de lucrarile voastre.bordul meu ,repet ,este alb (neon)-rosu nu albastru ,rosu si galben ok?probabil voi a-ti inteles ca tote combinatiile sunt NUMAI din masina mea dar din pacate sunt din altele .
  • mihaifri

  • Mesaje scrise: 34
  • Locatie: Prahova
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Feb 2006

  • Mesaj Privat
probabil pozele tale din "garaj"sunt cele mai frumoase dar lipsite de... dsign
p.s. te salut ,ai grija sa nu te inpiedici in sutele d "borduri"
Skip ads

  • dsign

  • Mesaje scrise: 250
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2004

  • Mesaj Privat
te astept in standul nostru de la salonul de tuning... acolo sa ne arati ce stii. iti ofer chiar gazduire... impartaseste-ne, o mare mester, citeva din secretele dumitale, pe care le-ai descoperit in miile tale de lucrari... nu uita ca deja reprezentam ceva in domeniul asta, de aceea nici nu mai e nevoie sa poluez forumul cu anunturi aiurea la bursa.

si ma rog, cam la ce design te-ai gindit dumneata? orice pasionat stie ca mai mult de 2 culori in interiorul unei masini deja este exagerat... oare ce trebuia sa fac? sa pun un led rosu si unul alb, apoi iar unul rosu si unul alb? si in loc de o culoare plina, sa-mi iasa doua mai palide? in toata viata mea de pasionat nu am mai vazut ceea ce faci tu acolo... si nu te mai rotunji atita ca faci cu alb neon, ca s-au mai vazut si s-au mai facut. chiar eu am pus aici pe forum poze cu un bertone si cu un g in 3 usi.

oricum, eu nu inteleg de ce mama ciorilor faci treaba aia cu mai multe culori pe tablou? are vreun rol practic? ca estetic in nici un caz... n-are nici o simetrie, nici un inceput, si nici sfirsit...

eu unul ma bucur de concurenta, insa as vrea totusi sa simt o amenintare puternica...

fara caterinca, iti fac invitatia asta in mod public: te astept la stand, in salonul de tuning din 1-2 aprilie, vino cu ceva palpabil, arata-mi, si vorbim pe subiect...

Zici ca am facut ceva cu albastr-rosu-galben... crede-ma, n-as face niciodata asa ceva. si daca fac in 2 culori, nu le amestec in halul ala...

daca esti asa talentat, te rog eu, te platesc cit vrei, iti pun masina mea la dispozitie (vezi ca am pus poze cu ea, e in albastru+ ceva elemente rosii) fa-mi si mie combinatia aia de la tine de pe astra (adica jumate de cadran rosu si jumate albastru...)

te bagi?

a, si mai e ceva... ma scuzi, dar trebuie sa stiu: care-i diferenta (la tabloul de bord ) dintre opel astra F si opel calibra si care-i diferenta intre tablourile de bord de astra g pina in 2001 si cee din 2001 incoace?

(ca sa nu ne mai dam in barci ca am lucrat cu miile si milioanele)
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Mihaita noi lucram cu maestrul d'sign fie ca iti place sau nu......pentru ca este autorizat de Zexstar.
  • zafira1617

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2002
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Dec 2007

  • Mesaj Privat
mihaifri unde ai schimbat becurile si cit au costat
  • alynutzu_cvm

  • Mesaje scrise: 310
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2006 Z17DTR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Feb 2007

  • Mesaj Privat
Eu nu inteleg ce rost au discutiile de genul : '' mi-am facut ...si arata .... '' ,'' mi-am luat nu stiu ce ... si e foarte ...'' , ''mi-am schimbat nu stiu ce pe la masina si se vede....'' daca nu puneti poze fratilor sa vedem si noi .Cum pot sa-mi dau si eu cu parerea la ceea ce realizati daca nu sunt poze ?! e ca si cum ai intreba un orb daca-i place nu stiu ce la o masina sau la altceva..Pune-ti poze va rugam frumos....
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR