Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  • ciprianxxxxx

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Buna Ziua.am si eu o mica problema si va multumesc anticipat daca cineva imi poate raspunde si mie.
sa incepem cu inceputul.detin un opel vectra b cu inchidere centralizata.functioneaza perfect nu asta e problema.de curand am gasit la dezmembrari un vectra b cu contactul stricat care avea atasat la cheie o centralita.(telecomanda)exact cemi lipsea mie.am cumparato crezand ca functioneaza caci mecanicul de la centrul respectiv mia confirmat ca o pot folosi.intrebarea mea e urmatoarea..
exista vreun cod de activare?.trebuie sa merg cu ea la casa la opel? in speranta ca ma va ajuta cineva si pe mine va multumesc ca mati ascultat si va urez un gand bun si cum santem in pragul sarbatorilor de iarna Un Craciun Fericit si An Nou Fericit.multumesc.pa pa
  • titro

  • Mesaje scrise: 686
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2003 Z22SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Jul 2008

  • Mesaj Privat
Wow, incepe putin cam repede perioada sarbatorilor de iarna la tine Very Happy
Poti sa incerci o sincronizare a telecomenzii cu masina (cauta pe forum dupa procedura), dar nu cred ca va merge pt ca daca nu ai telecomanda la cheia originala atunci cred ca masina nu este dotata din fabrica cu receiverul pt semnalul de la telecomanda deci nu are cum sa mearga.
  • flo79

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Vectra 1997 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jul 2009

  • Mesaj Privat
salut,inainte sa mergi pe la meseriasi",vezi ca in partea dreapta jos la picioare se afla receptorul de la telecomanda,desfa panou ala si vezi daca-l ai.spor la treaba. Wink
  • daniel444

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Timis
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Salutare!
Am si eu o intrebare? stit cum pot lega si eu kitu pentru
inchiderea centralizata. Eu am din fabrica montata inchiderea dar vreau
sa se deschida cu telecomanda .Eu am opel vectra A
  • ciprianxxxxx

  • Mesaje scrise: 23
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Vectra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Mai 2009

  • Mesaj Privat
titro a scris:Wow, incepe putin cam repede perioada sarbatorilor de iarna la tine Very Happy
Poti sa incerci o sincronizare a telecomenzii cu masina (cauta pe forum dupa procedura), dar nu cred ca va merge pt ca daca nu ai telecomanda la cheia originala atunci cred ca masina nu este dotata din fabrica cu receiverul pt semnalul de la telecomanda deci nu are cum sa mearga.



ok.in cazul in care nu am as putea sai pun?ce parere ai?am si gasit deja la masina de la care am luat telecomanda.e acelas model ca masina mea acelas an de fabricatie
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR