Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • rapiduletul

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Va rog sa ma ajutati intr-o problema. De trei saptamani ma dispera un idiot cu beep-uri din sfert in sfert de ora, la orice ora din zi si din noapte. Am sunat si banuiesc dupa voce si accent ca este un copil din Harghita sau Covasna. Haideti sa ma ajutati sa-l saturam de beep-uri. Va raman dator profund !!! Numerele de pe care suna sunt : 0729.918.613 si 0748.494.455. Tuturor celor care suna le dau cate o bere.
Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
Ma bag si eu ..cu vreo zdemii de bipuri ...fara numar Laughing Laughing Laughing
  • kata

  • Mesaje scrise: 586
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Jul 2004

  • Mesaj Privat
Iti dai seama de cate beri ai nevoie ????
cate o bere de fiecare beep dat de membrii Laughing eu am deja vreo 30 de luat .. sa ma continui ? Twisted Evil
  • Jacks

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Oradea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2005

  • Mesaj Privat
rapiduletul@ s-ar putea sa te inseli in privinta locatiei tipului cu pricina. nu uita ca cea mai mare comunitate din tara a accentului respectiv se gaseste in ....bucuresti. dar ptr. ca esti pescar de-al meu intru si eu in jocul cu pricina, nu de alta dar la vara nu imi strica o bere - doua. Laughing Laughing . apropo : felicitari ptr. jocul cu nemtii
Skip ads

  • florinike

  • Mesaje scrise: 1,582
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2001 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2005

  • Mesaj Privat
VICTORIEEEEE
Astazi orele 12 inamicul s-a predat dupa focul de artilerie dispus de fortele Clubopel. Dupa un sir de vreo 50 de apeluri pe minut, inamicul a fost invins. Am primit cu mare bucurie vestea infrangerii din partea Rapiduletului acum 10 minute....Printre lacrimi de fericire....a declarat: "..stii cat de bine sa fara bipuri, alta viata. Parca pot si eu sa dorm linistit" Am incheiat citatul....

Multumim tuturor celor care au depus un efort pentru a infrange inamicul si inca odata dovedim in fata intregii lumii ca spiritul de echipa invinge tot ...Sa curga berea Exclamation

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

  • steff

  • Mesaje scrise: 145
  • Locatie: IASI
  • Masina: Vectra 2005 2.2DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2005

  • Mesaj Privat
pffhahahaha....TARE!! Smile
  • b82bog

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Ah ce rau imi pare ca nu am vazut mesajul mai devreme......Am o clica cu care il linisteam imediat. In orice caz fa o chestie cand te mai dispera cu bipuri. Deviaza apelurile spre mesageria vocala. De obicei cei care se distreaza dand apeluri sunt pe cartele reincarcabile. Iti garantez ca se potoleste instantaneu...Bafta
  • rapiduletul

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Multumesc din suflet tuturor celor care au raspuns apelului meu. Se pare ca de ieri de la pranz, de cand mi-au sarit in ajutor toti prietenii de pe www.clubopel.com (precizez foarte clar pt ca pe alt forum am fost luat din nou in bete pt un anunt similar, ulterior fiind chiar sters), AM SCAPAT DE BEEP-URI !!!! URAAAAAAAAAAA !!! Locatia am aflat-o de la un alt numar de la care suna respectivul, m-am dat ca fiind de la compania de telefonie de care apartinea, si am aflat ca este din Singeorz-Bai. Anyway, telefonul meu nu mai suna aiurea, deci va sunt pe veci dator. La prima intalnire din Bucuresti VA CURGE BEREA !!!!! Si poate facem o prima intalnire imbinand cele 3 hobby-uri ale mele : masina, pescuit, bere Twisted Evil . Da, v-ati prins, poate o comitem la o partida de pescuit, pentru pasionati, sau o iesire la aer curat, pentru cei care nu stiu sa pescuiasca. Am si locatia, cand isi mai revine vremea am sa va anunt. Pana atunci stau cu gandul la ce va fi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Skip ads

  • DnI

  • Mesaje scrise: 236
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2009 z19dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2004

  • Mesaj Privat
am avut si eu o problema de genul asta dar rezolvarea a fost mai simpla la mine... pur si simplu nu l-am bagat in seama 3 zile si s-a calmat.

ori`cum daca esti pe abonament iti poti schimba numarul foarte usor fara sa te coste nimic, la connex poti face schimbare de numar de 3 ori pe an gratuit din ce stiu eu.
  • Jacks

  • Mesaje scrise: 175
  • Locatie: Oradea
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Mai 2005

  • Mesaj Privat
mai ,voi tot vorbiti de persoana respectiva(ceea cu beep-urile) ca fiind la genul masculin. dar de unde stiti voi asta? sau va place sa spuneti asta ca sa nu aveti probleme cu doamnele ? Laughing Laughing Laughing
  • rapiduletul

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Persoana respectiva este un pustan. Am vorbit cu el si mi-a spus ca da beep-uri pentru ca se plictiseste. Nu aveam cum sa-mi schimb numarul de telefon, am in jur de 500 de contacte in agenda si inca alte 300 cu care colaborez, contacte care trebuiau anuntate de schimbare si nu aveam timp de asa ceva. Singura solutie de care stiu, fara a-mi afecta numarul existent, era sa depun reclamatie la politie. Insa, beep-aiala a inceput acum 3 saptamani, si ar fi insemnat sa mai astept cel putin inca o saptamana solutionarea problemei din partea politiei. Credeti-ma ca nu mai rabdam. Cred ca acest topic poate fi inchis, VA MULTUMESC !!!
  • rapiduletul

  • Mesaje scrise: 141
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Vectra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Jun 2005

  • Mesaj Privat
Din pacate au reinceput cu beep-urile, dar de pe alte doua numere : 0729.370.342 si 0748.365.092. Sunt niste oameni bolnavi, care nu au ce face. Am mesagerie, ii taxez de fiecare data, au reinceput acum 3 zile, pana acum i-am ignorat, dar NU MAI POT !!!! Am beep-uri ziua si noaptea, la interval de 30-60 de minute. Uneori, in special intre 21:00-03:00 beep-urile sunt la intervale mai scurte, 15 minute. Apelez din nou la voi, prietenii mei, in speranta ca voi scapa de acesti bolnavi mintal.
Skip ads

  • Mr.hat

  • Mesaje scrise: 449
  • Locatie: Cluj
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Twisted Evil ma bag si eu ....
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
da si baiatu de pe 3 numere.....
  • dgxshpe

  • Mesaje scrise: 657
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Sep 2005

  • Mesaj Privat
Intru si eu ... Evil or Very Mad
Unii nu mai pot de treaba ....
Si altii nu mai pot de plictiseala ... Evil or Very Mad
Get a Job !
Get a life !
  • Marius T.

  • Mesaje scrise: 626
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 Z 16 XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2005

  • Mesaj Privat
Mi-am notat numerele...........sa vezi ce inrosesc telefonul!!!
  • robertt_rct

  • Mesaje scrise: 324
  • Locatie: 4426'N 2606'E
  • Masina: Vectra 2001 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jun 2005

  • Mesaj Privat
merg si eu o statie!!!
FORTZA "CLUBOPEL"!!!
  • peter

  • Mesaje scrise: 150
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Vectra 1995 X16SZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jul 2005

  • Mesaj Privat
Te ajut si eu cu trei telefoane.
  • stk
  • **
  • 56 mesaje
  • din 07 Nov 2005
  • Astra 2006 Y19DT
  • Ploiesti
  • stk

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Ploiesti
  • Masina: Astra 2006 Y19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Lol! O sa devina in curand sport national asta Laughing Mi-a venit in minte o faza tare; celalalt sa fie inscris pe alt forum si sa faca acelasi lucru ca tine Smile Puneti-va la ciorap bani de acumulatori noi Razz ...1bip...2bipuri...3bipuri...4...9...15, cred ca e de ajuns momentan Smile
  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
Minunat copilul... Dar e cam prost. Daca tot vroia sa streseze putea sa dea bip de pe numar ascuns Mr. Green sa vezi atunci cum iti mai dai seama cine te suna Razz (Sper sa nu dau idei)
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR