Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • ionut cosmin

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Arges
  • Masina: Corsa 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2009

  • Mesaj Privat
am o mare problema ce trebuie rezolvata repede ca vine iarna Crying or Very sad Crying or Very sad un corsa din 2006 1.3cdti.
nu stiu pe unde baga apa pe partea stanga fata/spate.mereu cand ma duc la spalatorie sau cand ploua mocheta e fleasca.poate ma a mai avut cineva probleme de genul asta.si imi poate da cateva detalii.va rog frumos.si mai am o problema. m se mai aprinde din cand in cand masinuta cu cheea.am fost la serice si mi-a zis ca e valva egr am curatatoo dar tot se mai aprinde dar mai rar Sad.astept raspuns plz...
Skip ads

  • JoeLimonada

  • Mesaje scrise: 116
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2002 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Oct 2009

  • Mesaj Privat
eu am avut surpriza ca dupa o ploaie sa am apa in dreapta fata...de fapt s-au infundat scurgerile de pe langa lonjeroane si intra apa in masina pe la ventilator
era imbacsit cu pamant, frunze si tot felul de mizerii...
nu stiu daca poate fi asta si la tine, dar poti verifica Shocked
  • ionut cosmin

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Arges
  • Masina: Corsa 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Multumesc de rasp.dar cred ca sunt chederele pt ca gasesc mai multa in partea din spate.si in fata dar mai putin.chiar nu imi pot da seama ca nu e asa veche
  • aco_008

  • Mesaje scrise: 4,239
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2008

  • Mesaj Privat
Data viitoare cand speli masina stai in ea si urmareste pe unde intra apa. Precis ai vreo scurgere din prag infundata.
Skip ads

  • ionut cosmin

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Arges
  • Masina: Corsa 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2009

  • Mesaj Privat
mersi aco_008 chiar azi am fost la spalatorie si am vazut ca intra pe sus pe la chedere fata/spate stanga.se pot uza asa de repede chederele astea?stie cineva daca se potrivesc alte chedere ca as vrea sa le schimb.de ex cu cele de polo.cele de corsa mi se par prea moi ca material.sau sa le schimb tot cu cele de corsa?
  • ionut cosmin

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Arges
  • Masina: Corsa 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Oct 2009

  • Mesaj Privat
apa cred ca vine de undeva din fata.dar nu stiu cum de ajunge si in spate.numai pe partea stanga.m-am uitat pe la stropgern si l-am scos aafara si in partea dreapta langa el am vazut ca acolo e apa se vedea cand miscam de masina
poate intra pe acolo? Rolling Eyes Crying or Very sad
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR